SketchUp drukowanie 3D

SketchUp dla druku 3D

Drukuj modele 3D bez skomplikowanego oprogramowania.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 1

Modele do wydruku 3D

Nie trać czasu na naukę skomplikowanych programów. W SketchUp w prosty i intuicyjny sposób przygotujesz modele do druku 3D i przeniesiesz swoją pracę z ekranu komputera do drukarki 3D.

SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 2

Wydrukuj dowolny kształt

Wydruk 3D można wykorzystać do wielu celów, gdzie w krótkim czasie potrzebne jest otrzymanie fizycznej bryły. Przemieniaj proste kształty w fantazyjne struktury i z łatwością steruj geometrią korzystając z narzędzi SketchUp.

SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 3

Twój zestaw narzędzi 3D

Import i eksport plików STL

SketchUp obsługuje pliki STL – i wiele innych formatów plików 3D najczęściej wykorzystywanych przy projektowaniu – więc Twoje modele możesz zapisać w standardowym formacie dla druku 3D tylko jednym kliknięciem.

Biblioteka modeli do druku 3D

Poszukujesz inspiracji? Potrzeba Ci standardowej części pasującej do płytki montażowej? Wybierz cokolwiek potrzebujesz wśród milionów gotowych do druku 3D modeli w serwisie 3D Warehouse.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty