SketchUp drukowanie 3D

SketchUp dla druku 3D

Drukuj modele 3D bez skomplikowanego oprogramowania.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 1

Modele do wydruku 3D

Nie trać czasu na naukę skomplikowanych programów. W SketchUp w prosty i intuicyjny sposób przygotujesz modele do druku 3D i przeniesiesz swoją pracę z ekranu komputera do drukarki 3D.

SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 2

Wydrukuj dowolny kształt

Wydruk 3D można wykorzystywać do wielu celów, gdzie w krótkim czasie potrzebne jest otrzymanie fizycznej bryły. Zmieniaj proste kształty w fantazyjne struktury i z łatwością steruj geometrią korzystając z narzędzi SketchUp.

SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz 3

Twój zestaw narzędzi 3D

Import i eksport plików STL

SketchUp obsługuje pliki STL i wiele innych formatów plików 3D, najczęściej wykorzystywanych przy projektowaniu, Za pomocą jednego kliknięcia możesz zapisać swoje modele w standardowym formacie dla druku 3D.

Biblioteka modeli do druku 3D

Poszukujesz inspiracji? Potrzeba Ci standardowej części pasującej do płytki montażowej? Wybierz cokolwiek potrzebujesz wśród milionów gotowych do druku 3D modeli w serwisie 3D Warehouse.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty