Modeluj i projektuj w 3D, twórz fotorealistyczne wizualizacje | SketchUp Studio

Sketchup Studio

Pakiet zaawansowanych narzędzi do modelowania i projektowania 3D,
zawiera silnik renderujący V-Ray niezbędny do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji 3D.

Kup licencjęlubPobierz SketchUp Studio

Projektuj twórz współpracuj

Odkryj kompletne oprogramowanie do projektowania 3D. Program SketchUp w wersji SketchUp Studio to rozbudowany zestaw narzędzi, który pomoże Ci na każdym etapie pracy nad projektem. SketchUp Studio zawiera silnik renderujący V-Ray. Dzięki temu przejdziesz od pierwszego szkicu projektu 3D do fotorealistycznej wizualizacji, w której przedstawisz każdy detal Twojego projektu.

SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Dlaczego warto wybrać Sketchup Studio

Prosty w obsłudze interfejs i intuicyjne narzędzia sprawiają, że SketchUp Studio to narzędzie do pracy z 3D przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Przekształcaj chmury punktów w modele 3D — w zaledwie kilka minut dzięki Scan Essentials. Korzystaj z Trimble Connect we współpracy nad projektami. Prezentuj projekty w postaci fotorealistycznych wizualizacji 3D z możliwością szybkiego wprowadzania zmian renderując je w czasie rzeczywistym, dzięki zawartemu w SketchUp Studio silnikowi renderującemu V-Ray.

Dowiedz się więcej

SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Odkryj dostępne narzędzia

  • Szybki importer plików Revit - oszczędzasz czas na konwersji modeli Revit na geometrię SketchUp.
  • Scan Essentials - sprawnie przekształcisz chmury punktów w modele 3D.
  • Pracując z silnikiem renderującym V-Ray - wykonasz fotorealistyczne rendery w czasie rzeczywistym, animacje i panoramy.
  • Dzięki Trimble Connect - możesz współpracować nad projektami i przechowywać pliki w chmurze.
  • Aplikacje i rozszerzona rzeczywistość - obejrzysz modele projektów ze swoimi klientami w biurze lub na miejscu w skali 1:1, korzystając z aplikacji AR/VR i aplikacji mobilnych.
Kup SketchUp Studio

SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Sketchup Studio zawiera V-RAY

Oprogramowanie SketchUp Studio to kompletne oprogramowanie do kompleksowej pracy nad projektami 3D od podstaw po finalny render fotorealistycznej wizualizacji 3D, który wykonasz z pomocą dołączonego do zestawu narzędzi silnika renderującego V-Ray. Jest to najpopularniejszy i najczęściej wybierany silnik w branży projektowej, który pomoże Ci zadbać o realistyczne przedstawienie każdego detalu w projekcie.


SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Scan essentials

Scan Essential w SketchUp Studio to narzędzie niezbędne dla osób, które do dokładnego modelowania potrzebują rzeczywistych danych z terenu, czy obiektu. Pozwala importować dane z chmury punktów z różnych formatów. Możesz je przeglądać i analizować w programie SketchUp. Modelowanie bezpośrednio na chmurach punktów znacząco ułatwia tworzenie dokładnych modeli 3D na podstawie rzeczywistych danych pomiarowych.

Dlaczego warto wybrać

Sketchup Studio

Postaw na kompletny zestaw narzędzi do pracy z 3D. SketchUp Studio zawiera silnik renderujący V-Ray, z którym sprawnie zamienisz wszystkie Twoje projekty 3D w fotorealistyczne wizualizacje do złudzenia przypominające rzeczywistość.

Dlaczego warto pracować ze SketchUp Studio?

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania do pracy z projektami 3D postaw na kompletne rozwiązanie. Projekt w przestrzeni 3D to nie wszystko! Warto zadbać o posiadanie narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć do niego fotorealistyczną wizualizacje 3D, która dokładnie zaprezentuje Twoje pomysły klientom i inwestorom. Rozwiązaniem jest tutaj SketchUp Studio, który zawiera nie tylko program 3D SketchUp, ale również najpopularniejszy i najchętniej wybierany w branży silnik renderujący V-Ray.

Co zyskujesz wybierając SketchUp Studio? Sprawdź! 

Intuicyjne oprogramowanie do projektowania 3D, którym jest SketchUp zdecydowanie ułatwia pracę nad projektami. Odpowiednio przystosowane pod potrzeby projektantów narzędzia oraz funkcję programu pozwalają sprawnie wykonać tysiące projektów. Uzupełnienie możliwości SketchUp poprzez dodanie do zestawu narzędzi silnika renderującego V-Ray sprawia, że produkt SketchUp Studio staje się idealnym wyborem dla kreatywnych twórców.

Korzystaj z rozwiązań takich jak SketchUp for web, czy SketchUp for Ipad, by pracować nad swoimi projektami, gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz. Magazynowanie w chmurze oraz możliwości pracy, które oferuje Scan Essential zdecydowanie poprawią jakość Twojego workflow. SketchUp Studio to również możliwość przeglądania już wykonanych projektów w VR. Zaskocz swoich klientów spacerem po gotowych rozwiązaniach!