Program do projektowania wnętrz komercyjnych | SketchUp Pro

Program do projektowania wnętrz komercyjnych

Efektowna i funkcjonalna przestrzeń komercyjna zaprojektowana w oprogramowaniu SketchUp.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp Pro | Projektowanie wnętrz komercyjnych

Projektowanie wnętrz komercyjnych

Modelowanie 3D przestrzeni

Przygotuj profesjonalny projekt wnętrz dla biur, restauracji, kawiarni, hoteli, sklepów i innych przestrzeni komercyjnych. Przedstaw inwestorowi Twoje pomysły projektowe za pomocą czytelnego modelu 3D w programie do projektowania SketchUp.

Kompletny projekt 3D w SketchUp

W modelu SketchUp możesz zamieścić wszelkie informacje o palecie kolorów i doborze materiałów, mebli, oświetlenia oraz innego wyposażenia. Stwórz piękny trójwymiarowy schemat powierzchni komercyjnej oszczędzając czas i pieniądze.


SketchUp Pro | Darmowe modele 3D

Program do aranżacji wnętrz

Zasoby projektowe

Wykorzystaj do aranżacji wnętrz biblioteki zasobów projektowych 3D Warehouse lub ArchiUp.com z dokładnymi modelami 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe elementy przyspieszą realizację Twojego projektu w SketchUp.


SketchUp Pro | Profesjonalne projektowanie wnętrz

Komunikacja z inwestorem

Dokumentacja inwestycji

Wyeliminuj niespodzianki i kosztowne poprawki dzięki dokładnej dokumentacji technicznej. Połącz widoki modelu z tekstem i ilustracją 2D, aby przedstawić szczegóły projektu, materiały i opcje projektowe.

Twórz dokumenty prezentujące projekt, które użyjesz na potrzeby sprzedaży i marketingu. Rysunki aranżacji wnętrz będą jednocześnie zawierały wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do realizacji inwestycji.


SketchUp Pro | Wizualizacje wnętrz komercyjnych

Program do wizualizacji

Wizualizacja powierzchni komercyjnych

Wysokiej jakości wizualizacje projektów powierzchni komercyjnych używane są przy wyborze najlepszych rozwiązań. Wykorzystuje się je w kontakcie z inwestorami i wykonawcami, a także do przygotowywania materiałów marketingowych.

Rzeczywistość wirtualna

Wykorzystując program SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) umieścisz model w realnym środowisku i otoczeniu docelowym. Zaprezentuj projekt inwestorom w skali 1:1 zupełnie tak, jakby już istniał! Korzystając z urządzeń do rzeczywistości wirtualnej (VR) pokaż go od wewnątrz.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie do projektowania 3D SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania wnętrz, czy budynków.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty

Program do projektowania wnętrz komercyjnych - przetestuj SketchUp w codziennej pracy 

Zanim inwestor zdecyduje się na rozpoczęcie pracy nad realizacją projektu wnętrza komercyjnego, potrzebuje dokładnego przedstawienia czytelnej wizji projektanta. Nie przygotujesz jej na kartce papieru za pomocą ołówka! Postaw na program do projektowania SketchUp, w którym wykonasz nie tylko podstawowe rysunki, ale również modele 3D projektów przestrzeni komercyjnych. Twórz koncepcje projektowe dla restauracji, hoteli, banków, sklepów, czy kawiarni z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.  

Jak uzyskasz kompletne projekty wnętrz komercyjnych w programie SketchUp? 

Zacznij od spotkania koncepcyjnego z inwestorem i przenieś omówione koncepcje do programu. W projekcie, dzięki intuicyjnym narzędziom SketchUp umieścisz wszystkie detale. Od układu płytek, czy paneli po kolory ścian i ustawienie mebli. Oszczędzając czas, bazuj na gotowych modelach 3D dostępnych w dedykowanych dla SketchUp bibliotekach. Sporo ciekawych zasobów cyfrowych odszukasz w 3D Warehouse oraz ArchiUp - zdaniem projektantów korzystanie z bibliotek 3D zdecydowanie przyspiesza realizację projektów tworzonych w SketchUp. Rozwiązanie to sprawia, że wielu elementów wyposażenia wnętrz nie będziesz musiał projektować od zera! Pracuj szybko z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów w trójwymiarowych schematach powierzchni komercyjnych. 

Poza projektem w SketchUp sprawnie przygotujesz równie ważną dokumentację techniczną. Wykorzystaj ten program do projektowania wnętrz, by sprawnie łączyć widoki modelu i ilustracje z informacjami technicznymi. Pracując w aplikacji SketchUp LayOut, uzyskasz dokumentację techniczną, którą po przygotowaniu możesz wyeksportować do pliku PDF i przekazać dalej poszczególnym wykonawcom założeń projektowych. Dokumentacja może również zostać bez problemu wydrukowana. 

Jeżeli będziesz musiał dokonać zmian w projekcie, aplikacja LayOut automatycznie wprowadzi niezbędne modyfikacje, gdy tylko pojawią się one w programie do projektowania wnętrz SketchUp. To spore ułatwienie, z którego warto korzystać pracując nad każdą koncepcją projektową. 

Prezentacja projektów wnętrz komercyjnych z wykorzystaniem SketchUp 

Projektując wnętrza komercyjne, będziesz konkurował z innymi projektantami w ramach różnego typu przetargów. Wykorzystaj pełen potencjał programu do projektowania wnętrz SketchUp, by przygotować wysokiej jakości prezentacje. Stawiając na przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji, które będą oddawały wszystkie detale projektu w skali 1:1 pracuj z pomocą silnika renderującego V-Ray dla SketchUp. Dzięki niemu przedstawisz projekt w jego naturalnym otoczeniu zupełnie tak, jakby już istniał. Program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp pomoże Ci wiernie odwzorować:

- oświetlenie sztuczne i naturalne;
- fizyczne materiały, takie jak np. szkło, metal, beton, czy drewno;
- warunki atmosferyczne;
dzięki nim zadbasz o stworzenie projektów wnętrz komercyjnych do złudzenia przypominających rzeczywistość. 

Zaskocz inwestorów podczas prezentacji Twojego projektu, stawiając na wykorzystanie rzeczywistości wirtualnej (VR). Projektując w programie 3D SketchUp, z łatwością przeniesiesz swoją pracę również do rzeczywistości rozszerzonej (AR). Pomoże Ci w tym darmowa aplikacja SketchUp Viwer. Z jej wsparciem umieścisz projekt w jego docelowym otoczeniu, co może wpłynąć na decyzję o jego realizacji.