Wizualizacje dla SketchUp w najlepszej jakości | Render(in)

Render[IN]Wizualizacje dla SketchUp w najlepszej jakości

Artlantis jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji.

Kup licencjęlubPobierz Render[IN]

Nacisk na jakość

Render[in] to działający w czasie rzeczywistym, silnik wykorzysujący metodę energetyczną (radiosity), oparty na silniku renderującym Artlantis 6.5. Stabilna, łatwa w użyciu aplikacja zapewnia użytkownikom SketchUp wysokiej rozdzielczości, fotorealistyczne renderingi.

Render[in] wykorzystuje te same ustawienia co SketchUp, więc nauka tworzenia renderingów w wysokiej rozdzielczości jest szybka i łatwa. Gdy model jest już gotowy, Render[in] ożywia projekty, oferując realistyczne dodatki, takie jak niebo 3D, chmury i modyfikowalne źródła światła.


Render[IN] | Podgląd na żywo

Podgląd na żywo

Render[in] oferuje podgląd w czasie rzeczywistym wyników pracy. Dzięki funkcją programu możesz:
  • szybko utworzyć rendering w wysokiej rozdzielczości bez ograniczeń rozmiaru,
  • wykorzystać istniejące parametry programu SketchUp i dodać nowe,
  • stworzyć fotorealistyczne środowisko projektu (woda, piasek, trawa) i trójwymiarowe niebo z chmurami,
  • tworzyć sztuczne źródła światła lub powierzchnie neonowe,
  • zobaczyć efekt końcowy w oknie podglądu radiosity w czasie rzeczywistym.

Render[IN] | Pełna integracja

Pełna integracja

Ponieważ znasz już bardzo dobrze swoje ulubione środowisko do modelowania 3D, Render[in] korzysta z tych samych ustawień programu SketchUp, dzięki czemu nauka tworzenia renderingów w wysokiej rozdzielczości jest szybka i łatwa.

Gdy model będzie gotowy Render[in] ożywi Twoje projekty, oferując realistyczne dodatki, takie jak niebo 3D, cztery rodzaje chmur i modyfikowalne źródła światła.


Render[IN] | Ulepszone tekstury

Ulepszone tekstury

Render[in] daje jeszcze więcej ustawień tekstur do wyboru, takich jak dodanie odbicia lustrzanego i połysku na materiałach oraz automatyczne wypukłość dla realistycznych tekstur. Program zapewnia realistyczne renderingi w wysokiej rozdzielczości, których szukałeś.

Render[IN] | Środowisko 3D

Środowisko 3D

Render[in] posiada dodatkowe ustawienia środowiska, oprócz tych już dostępnych w programie SketchUp. Dzięki funkcjom takim jak realistyczne niebo 3D z czterema rodzajami chmur czy wstępnie zdefiniowanymi teksturami podłoża, takimi jak piasek, woda i trawa, łatwo jest stworzyć realistyczne środowisko dla swoich scen. Wszystkie zmiany w Twoim projekcie są aktualizowane automatycznie w oknie podglądu.

Render[IN] | Sztuczne oświetlenie

Sztuczne oświetlenie

Oświetlenie jest kluczem do tworzenia nastroju scen. Dzięki funkcji Render[in] można łatwo i szybko dodawać reflektory i światła punktowe oraz zmieniać oświetlenie w renderowanych scenach, a także automatycznie wyświetlać zmiany w oknie podglądu w czasie rzeczywistym. Render[in] oferuje zupełnie nowe oświetlenie Neon. Po prostu zmień parametr „emitowania światła” dla materiału, aby oświetlić scenę dzięki tej nowej funkcji.

Render[IN] | Panoramy 360

Panoramy 360

Utwórz prawdziwą, wirtualną wycieczkę po projekcie z panoramami o wielu wezłąch. Wszystko, co jest potrzebne do oglądania panoram w Twojej witrynie, jest automatycznie tworzone przez Render[in].

Darmowy odtwarzacz oparty jest na technologii Flash ™ i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Macintosh, Windows, Linux, a nawet Android. Dla użytkowników iPhone'a i iPada przeglądanie i udostępnianie tych panoram umożliwia specjalna aplikacja.


Polecane produkty

Poznaj bliżej silnik renderujący w pełni zintegrowany z programem do projektowania SketchUp 

Szybki rendering w wysokiej rozdzielczości pozbawiony ograniczeń w rozmiarach sprawia, że warto zapoznać się z możliwościami, które oferuje program do wizualizacji Redner[in]. Dostęp do rzeczywistego podglądu renderowanego modelu ułatwia pracę nad każdym typem wizualizacji. Jeżeli umiesz już projektować w programie 3D SketchUp to z pewnością poradzisz sobie również z Redner[in]. Oprogramowanie wykorzystuje te same ustawienia, a kiedy zaprojektowane w SketchUp modele są już ukończone silnik renderujący wprowadza do nich fotorealistyczne elementy, takie jak m.in. niebo, czy chmury. 

Modyfikowalne źródła światła w programie do renderowania Render[in]

Jeśli chcesz zastosować światła punktowe w projekcie, to korzystanie z tego oprogramowania do wizualizacji z pewnością jest dobrym pomysłem. Silnik renderujący umożliwia ich szybkie dodawanie w prosty sposób. Podobnie jest z reflektorami, symulacjami oświetlenia słonecznego, tworzeniem świecących obiektów trójwymiarowych oraz nanoszeniem gładkich cieni. Warto przetestować również funkcję emitowania  światła neonowego dla materiałów, która wprowadza spore urozmaicenie do różnego typu fotorealistycznych wizualizacji. 

Niepowtarzalne panoramy 360, dzięki oprogramowaniu do wizualizacji 

Zabierz swoich klientów na wirtualny spacer po projekcie! W ten sposób masz szansę przekonać go do wielu proponowanych rozwiązań. Korzystając z funkcji tworzenia panoramy 360 z wielu punktów, sprawnie zrealizujesz tego typu pomysły. Program do wizualizacji stworzy je dla Ciebie automatycznie. 

Jak silnik renderujący Render[in] współpracuje z programem 3D SketchUp do projektowania? 

Pełna integralność tego oprogramowania do renderowania ze SketchUp sprawia, że w szybki i prosty sposób z modeli 3D możesz uzyskać wysokiej jakości rendery. Do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji na wysokim poziomie silnik wykorzystuje ustawienia SketchUp związane z:

- pozycją kamery w projekcie,
- zacienieniem i nasłonecznieniem,
- podłożem i tłem,
- lokalizacją projektu, 
a także wiele innych.

Zauważysz, że program do renderowania Render[in] sprawnie radzi sobie we współpracy z ustawieniami oprogramowania do projektowania Sketchup, podczas pracy z kamerą, kolorami, czy wspomnianymi teksturami. Dodatkowo możesz także stosować własne ustawienia dotyczące np. punktów oświetleniowych, chmur, czy nieba w 3D. Samodzielnie przekonaj się, jak użycie tego silnika renderującego wpłynie na komfort Twojej pracy. Postaw na rozwiązanie, do którego przekonało się już wielu architektów i projektantów.