Przeglądarka modeli 3D | SketchUp Viewer | Technologie AR, VR, MR

Przeglądarka modeli SketchUp Viewer

Przeglądaj modele 3D w programie do projektowania SketchUp gdziekolwiek jesteś.

Pobierz SketchUp Viewer
SketchUp Viewer | Prezentacje projektów 3D Android IOS

Pokaż swoją pracę innym

Przeglądarka modeli 3D

Zakończyłeś swój projekt w SketchUp i potrzebujesz tylko zaprezentować go inwestorom? Użyj przeglądarki modeli 3D aby podzielić się efektami swojej pracy z innymi, niezależnie od tego czy mają dostęp do SketchUp czy nie.

Współpraca poza biurem

Nie jesteś już przywiązany do miejsca pracy. Ten program 3D pozwala zabrać projekt ze sobą gdziekolwiek się udasz. Wykorzystaj w SketchUp Viewer i pokaż inwestorom swoje modele 3D pomysły i wyzwania, które pokonałeś. Akceptuj zmiany, współpracuj na odległość i sprostaj zadaniom współczesnego świata.


SketchUp Viewer | Modele 3D w AR

Program do projektowania 3D i technologie mobilne

Przeglądarka mobilna

Projektowane w SketchUp pliki możesz otworzyć wszędzie, gdziekolwiek jesteś. Prezentuj mobilnie detale modelu podczas pokazywania scen, warstw i widoków – w przeglądarce mobilnej, bezpośrednio na swoim telefonie i tablecie z systemami Android lub iOS.

Rzeczywistości wirtualne VR, AR, MR

Projekty przestrzenne zasługują na objaśnienia. Pokaż inwestorom swoje pomysły i wyzwania, które pokonałeś. Zbierz opinie za pośrednictwem komputera, telefonu lub w rzeczywistości mieszanej.


SketchUp Viewer | Wizualizacje projektów w AR MR

Rzeczywistości cyfrowe

Prezentacja projektów w rzeczywistości rozszerzonej

Umieść model w realnym środowisku i docelowym otoczeniu. SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) pozwoli doświadczyć projektu tak jakby już powstał.

Projekt 3D w rzeczywistości wirtualnej

Zaprojektowałeś budynek, ale czy widziałeś go z każdej perspektywy? Wejdź do wnętrza modelu za pośrednictwem aplikacji SketchUp Viewer VR i rozwiąż problemy zanim rozpocznie się realizacja.

Praca w rzeczywistości mieszanej

Zaangażuj klientów i kolegów w swój projekt nie odcinając ich od otoczenia, w którym przebywają. Wykorzystując rzeczywistość mieszaną (MR) masz możliwość interakcji z projektami w postaci holograficznych modeli.

Wybierz program do projektowania 3D, w którym będziesz projektować, gdzie tylko zechcesz!


Kiedyś po wyjściu z biura nie mógłbyś już zajrzeć do swojego projektu. Teraz, dzięki SketchUp Viwer masz możliwość przeglądania zaprojektowanych rozwiązań na różnych urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Ta przeglądarka umożliwia pracę poza biurem, łącząc w sobie rozwiązania nowoczesnej technologii. Jak korzystać z możliwości, które oferuje to rozwiązanie? Praca w programie 3D SketchUp teraz nie ma żadnych ograniczeń! 

Przeglądarka modeli 3D usprawnia komunikację

Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać projekt wykonany w programie do projektowania SketchUp klientom, inwestorom, czy zdalnemu zespołowi teraz możesz to zrobić. Dzięki SketchUp Viwer masz szansę dzielić się stworzonymi rozwiązaniami również z osobami, które nie mają bezpośredniego dostępu do oprogramowania SketchUp. To nie wszystko! Na projektach pokazywanych za pomocą przeglądarki masz możliwość bezpośredniego nanoszenia zmian. Podczas konsultacji projektu z klientami bez najmniejszego problemu, wprowadzisz niezbędne modyfikacje. Nie musisz już czekać na przyjazd do biura - nanosisz je od ręki. Możesz to zrobić zarówno używając komputera, jak i tabletu, czy telefonu. Komfortowa praca w mieszanym środowisku wyróżnia rozwiązanie, którym jest przeglądarka SketchUp Viwer. Stos notatek z uwagami może w końcu zostać zapomniany. Nowoczesny program do tworzenia projektów nie ogranicza Cię w żadnym stopniu! 

Wykorzystanie rozwiązań mobile w prezentacji wszystkich Twoich projektów  

Na spotkanie nie zabrałeś ze sobą komputera? Nadal możesz zaprezentować efekty Twojej pracy. Wystarczy, że korzystając ze SketchUp Viwer wykorzystasz telefon lub tablet. Również na tych urządzeniach bez większego problemu pokażesz każdy szczegół projektu.

Przeglądarka modeli zaprojektowanych w programie do tworzenia projektów 3D SketchUp dokładnie pokaże:

- każdą ze scen uwzględnionych w projekcie;
- wszystkie warstwy projektu;
- całość widoków zawartych w koncepcji projektowej. 

Warto zapamiętać, że SketchUp Viver będzie sprawnie działać zarówno z systemem Android, jak i Mac OS

Praca w rzeczywistości wirtualnej z programem 3D SketchUp

Pokaż klientom i inwestorom projekt w taki sposób, jakby został już zrealizowany. Wykorzystaj do tego technologię AR (rzeczywistości rozszerzonej). Taka prezentacja projektu z pewnością nie zostanie długo zapomniana! Program do projektowania SketchUp teraz umożliwia zapoznanie się z każdym, najdrobniejszym detalem przestrzennych rozwiązań, który wydaje się być bardziej realistyczny niż kiedykolwiek. 

Korzystając z możliwości ,,wchodzenia’’ we wnętrza stworzonych modeli, dzięki rzeczywistości VR możesz udoskonalać swoje projekty. W ten sposób znajdziesz błędy i wykonasz poprawki, które znacząco przyspieszą proces realizacji zaproponowanych rozwiązań. Spójrz na projekt z każdej, możliwej perspektywy sprawdzając, czy faktycznie został on w pełni dopracowany i nie wymaga już żadnych korekt.