Modele urbanistyczne 3D | PlaceMaker dla SketchUp

Modele urbanistyczne 3D Place Maker

Oszczędź dziesiątki godzin pracy tworząc automatycznie modele urbanistyczne 3D
z PlaceMaker dla programu do projektowania SketchUp.

Kup licencjęlubPobierz Place Maker
Wtyczka PlaceMaker

Automatyczne makiety urbanistyczne

Wtyczka PlaceMaker do programu 3D SketchUp pozwala importować wysokiej rozdzielczości widoki z lotu ptaka, budynki 3D, parametryczne drogi i chodniki w 3D, a nawet zbiorniki wodne i drzewa. Automatycznie wygeneruj miasta z całego świata w Twoim projekcie SketchUp.

PlaceMaker jest szybki do nauczenia się i prosty w obsłudze. Wystarczy geolokalizować miejsce projektu i rozpocząć importowanie… wszystko, po to aby rozpocząć pracę z kontekstem bogatym w szczegóły.


Widok z lotu ptaka

Zaimportuj widoki w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w programie do tworzenia projektów 3D SketchUp i wykorzystaj je jako swoją bazę.

Drzewa i lasy

Importowanie lasów i drzew w 3D jest dostępne dla wielu wybranych lokalizacji i obszarów.

Drogi i ścieżki

Umieszczaj drogi, chodniki, ścieżki oraz zbiorniki wodne w 3D w swoim projekcie. Wszystkie te obiekty są już wymodelowane i gotowe do renderowania.


Budynki 3D

Wprowadzaj masowo modele 3D budynków dla wybranych lokalizacji i miast.

Dopasowanie do terenu

PlaceMaker wymodeluje budynki, drogi i ścieżki w 3D dostosowując je bezpośrednio do terenu, na którym zlokalizowany jest projekt tworzony w programie do projektowania SketchUp.


Polecane produkty

Pracujesz nad projektami urbanistycznymi w programie SketchUp? Czas przetestować automatyczne modele z Place Marker!

Czy wiesz, że dzięki rozszerzeniu do oprogramowania 3D SketchUp możesz za pomocą kilku kliknięć zaimportować dowolne miasto lub osiedle do Twojego projektu? Wszystko dzięki sprawnej geolokalizacji! To ta funkcja wtyczki Place Marker umożliwia dokładne oddanie najdrobniejszych detali w wysokiej rozdzielczości na projektach urbanistycznych. Dzięki niej odzwierciedlasz dokładny układ przestrzenny, komunikacyjny, a także rozmieszczenie przestrzeni zielonych. Na co jeszcze możesz liczyć z jej pomocą? Podpowiadamy! 

Realistyczne widoki w programie do wizualizacji SketchUp

Zadbaj o to, aby Twój projekt miejskiej przestrzeni oddawał każdy jej szczegół. Za pomocą kilku kliknięć z wykorzystaniem rozszerzenia Place Marker programu do projektowania SketchUp zaimportujesz widoki:

 - dróg; 
- ścieżek rowerowych; 
- budynków;
- chodników;
- placy; 
- skwerów;
- lasów, 
na bazie zdjęć wykonanych z perspektywy lotu ptaka. Place Marker pozwoli Ci oddać w projekcie również odpowiednio rozmieszczone na danym terenie zbiorniki wodne, takie jak np. jeziora, czy stawy. Wiele ciekawych materiałów zaimportujesz bezpośrednio do Twojego projektu z pomocą Place Marker z serwisu Open StreetMap lub DigitalGlobe. 

To dzięki tej wtyczce program 3D SketchUp do projektowania daje możliwość automatycznego projektowania bardzo dokładnych makiet urbanistycznych. To rozwiązanie sprawia, że nie musisz całego terenu projektować samodzielnie od zera. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów. Oczaruj inwestorów uwzględnieniem wszystkich detali otoczenia w Twojej koncepcji! Postaw na rozszerzenie Place Marker zajmując się zawodowo tworzeniem nowoczesnych projektów urbanistycznych zarówno dużych, jak i mniejszych miast, czy osiedli.