Biblioteka modeli i materiałów premium | Podium Browser dla SketchUp

Samodzielna biblioteka modeli i materiałów Podium Browser

Skorzystaj z ponad 20 000 wysokiej jakości modeli i fotorealistycznych materiałów
gotowych do renderowania w oprogramowaniu do projektowania SketchUp przy użyciu SU Podium.

Kup licencję
Podium Browser | Gotowe do renderowania

Gotowe do renderowania

Umieść w swoim projekcie elementy biblioteki Podium Browser, które są już skonfigurowane do renderowania w SU Podium. Wszystkie oprawy oświetleniowe zawierają światła Podium i emitują światło.

Materiały posiadają skonfigurowane realistyczne właściwościami, takimi jak odbicie, załamanie, przezroczystość i bump.

W Podium Browser znajdziesz wysokiej jakości tekstury i szczegółowe modele, które zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności czasu renderowania.


Podium Browser | Łatwe użytkowanie

Łatwe użytkowanie

Korzystaj z biblioteki Podium Browser tak jak z 3D Warehouse - wystarczy kliknąć miniaturę w przeglądarce, aby pobrać zawartość do modelu programu 3D SketchUp, a następnie renderować za pomocą SU Podium.

Wszystkie modele i materiały Podium Browser są skonfigurowane z właściwościami materiałów i wysokiej jakości tekstur silnika renderującego Podium, w celu uzyskania realistycznych wizualizacji bez dodatkowego przygotowania.


Podium Browser | Zasoby projektowe

Zasoby projektowe

W bibliotece Podium Browser znajdziesz tysiące elementów w ponad dwudziestu kategoriach, które możesz wykorzystać w projekcie. Do Twojej dyspozycji są między innymi meble, materiały, oświetlenie, rośliny, pojazdy, dekoracje, ludzie i zwierzęta, sprzęt sportowy czy wyposażenie biur.

Polecane produkty

Poznaj bliżej zasoby biblioteki gotowych modeli Podium Browser

Zadbaj o realizm Twoich wizualizacji przygotowywanych w programie do projektowania 3D SketchUp. Nie musisz skupiać się na samodzielnym tworzeniu modeli, które będą stanowiły ważne uzupełnienie projektów. Wystarczy, że sięgniesz po rozszerzenie Podium Browser. Daje ono dostęp do bogatej biblioteki realistycznych zasobów cyfrowych, które tchną życie w Twoje prace. Co dokładnie odnajdziesz wśród elementów biblioteki Podium Browser? Szczegóły zdradzamy poniżej! 

Przygotowane do renderingu wysokiej jakości modele w programie 3D SketchUp

Cechą charakterystyczną dla zasobów dostępnych w ramach rozszerzenia Podium Browser jest fakt, że są one przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jednocześnie wyróżniają się przy tym wydajnym czasem renderingu, co ma duże znaczenie w przygotowaniu odpowiedniego projektu dla klienta w ustalonym terminie.

Zasoby materiałów biblioteki wydają się być bardzo realne po osadzeniu w konkretnym projekcie. Zawierają one naturalnie występujące przezroczystości, załamania i odbicia. Doskonałym  przykładem są oprawy oświetleniowe, które naturalnie emitują światło w projektach. Materiały dołączone do biblioteki Podium Browser w programie do projektowania 3D SketchUp zostały podzielone na 20 różnych kategorii.
Obejmują one m.in. modele obiektów, takich jak:

- pojazdy;
- rośliny;
- meble;
- sprzęt elektroniczny;
- dekoracje;
- modele ludzi;
- oprawy oświetleniowe;
- komponenty przydatne podczas modelowania scen zewnętrznych w oprogramowaniu do projektowania 3D Sketchup. 

Jak korzystać z biblioteki Podium Browser? 

Kiedy zdecydujesz się na wdrożenie wtyczki Podium Browser do SketchUp, szybko odkryjesz, że możesz z niej sprawnie importować modele do programu. Wystarczy, że znajdziesz wśród dostępnych zasobów interesujące Cię rozwiązanie i klikniesz jego ikonkę. Zostanie ono bardzo szybko przeniesione do środowiska programu SketchUp, a Ty będziesz mógł swobodnie pracować nad projektem danej koncepcji dalej.