Modelowanie organiczne 3D | Artisan dla SketchUp

Modelowanie organiczne 3D Artisan

Narzędzia do podziału, rzeźbienia i wygładzania dla artystów,
projektantów i architektów krajobrazu.

Kup licencjęlubPobierz Artisan

ODKRYJ ARTISAN

Zajmujesz się projektowaniem 3D terenu, mebli, postaci, rzeźb, zasłon i poduszek, skał, pni drzew i roślin lub innych organicznych kształtów? Artisan ułatwi Twoją pracę i pozwoli osiągnąć realistyczne efekty w Twoich projektach.


SUBDIVIDE SMOOTH

Z pomocą tego narzędzia w Artisan podzielisz powierzchnię na mniejsze fragmenty. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz dodać więcej szczegółów do określonej części modelu. Subdivide Smooth pozwala na szybkie i efektywne modelowanie kształtów w SketchUp.


SCULPT

To przełomowe narzędzie dla użytkowników SketchUp, które pozwala na sprawniejszą pracę z zaawansowanymi i bardzo szczegółowymi modelami. Dzięki Sculpt w Artisan poradzisz sobie z modelowaniem terenów, twarzy, rzeźb i innych skomplikowanych kształtów, które byłyby trudne do osiągnięcia przy użyciu jedynie standardowych narzędzi SketchUp.


ARTISAN MODE

Dzięki temu narzędziu będziesz swobodnie modyfikować bryły łącznie z edycją wielu powierzchni jednocześnie. Artisan Mode usprawnia możliwość pracy w symetrycznym środowisku podczas tworzenia obiektów. Podmienia funkcje natywne w SketchUp na adekwatne (wręcz identyczne) jednak działające w zgodzie z zasadami pracy towarzyszącym podczas pracy na Quadach.


Polecane produkty

Modelowanie organiczne w programie do projektowania SketchUp. Wykorzystaj potencjał wtyczki Artisan w codziennej pracy projektowej!

Pracując w programie 3D SketchUp warto sprawdzić działanie wielofunkcyjnej wtyczki Artisan. Sprawdza się ona przede wszystkim przy pracy nad organicznym modelowaniem kształtów i terenu. Jej zastosowanie pozwala uzyskać bardzo realistyczne efekty w różnorodnych projektach. Dbając o realizm Twoich koncepcji projektowych, nie wahaj się i postaw na wdrożenie tego rozwiązania do codziennego warsztatu pracy. 

Projektowanie mebli i kształtowanie terenu w programie 3D

Pracując w SketchUp, szybko przekonasz się, że dzięki rozszerzeniom, takim jak Artisan możesz tworzyć projekty dużo efektywniej. Dzięki tej wtyczce możliwe jest sprawne projektowanie organicznych modeli np. mebli, tkanin, zasłon, czy poduszek. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy program SketchUp jest wykorzystywany do projektowania wnętrz. Natomiast w przypadku projektowania ogrodów w SketchUp Artisan pomaga zaoszczędzić czas m.in. przy pracy nad kształtowaniem terenu, a także skał, pni drzew i roślinności. Działanie tego rozszerzenia opiera się przede wszystkim na wygładzaniu geometrii obiektów oraz możliwości jej odpowiedniego rzeźbienia. 

Koniecznie przetestuj możliwości wtyczki Artisan w programie do projektowania SketchUp. Szybko przekonasz się, że dzięki niej dużo szybciej wygładzasz i rzeźbisz, modele niezbędne do zaprojektowania Twoich rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb klientów. Zaoszczędzając czas za pomocą kilku kliknięć, masz możliwość uzyskania pożądanych efektów, które zdecydowanie podniosą jakość Twoich prac.