Fotorealistyczne animacje wideo | Podium Walker dla SketchUp

Fotorealistyczne animacje wideo Podium Walker

Przygotuj fotorealistyczne wizualizacje, które pozwalają szybko i łatwo stworzyć wysokiej jakości
zdjęcia, przelotowe animacje lub filmy poklatkowe z modeli w programie do projektowania 3D SketchUp.

Kup licencjęlubPobierz Podium Walker

Animacja i renderowanie

Podium Walker to szybkie narzędzie do generowania fotorealistycznych obrazów i scen na podstawie modeli SketchUp wykorzystujące wyłącznie moc obliczeniową procesora. Podium Walker nie jest przeznaczony do renderowania wysokiej jakości statycznych zdjęć. Wykorzystaj go do animacji i renderingu w czasie rzeczywistym pracując w programie 3D SketchUp.

Przygotowanie animacji

Skorzystaj z jednej z trzech sposobów tworzenia animacji w Podium Walker: animacja poklatkowej kluczowej, animacji na podstawie wyznaczonej trasy i zwykłego rejestrowanie ruchów kamery w czasie rzeczywistym.

Integracja ze SketchUp

Podium Walker odczytuje porę dnia z informacji programu SketchUp do projektowania 3D, zapewniając naturalne słońce i światło. Warunki na niebie zapewniane przez Podium Walker zmienią się wraz z porą dnia oraz pozycją kamery.

Możesz konfigurować połączenie kamera SketchUp z kamerą Podium Walker. Po synchronizacji przesunięcie kamery w jednym środowisku spowoduje przemieszczenie widoku w drugim. Możesz także tak ustawić kamerę aby ruch w Podium Walker nie wpływał na środowisko pracy 3D.


Polecane produkty

Stwórz fotorealistyczne animacje Twoich projektów SketchUp, korzystając z możliwości rozszerzenia Podium Walker 

Pracując nad projektami w programie 3D SketchUp, możesz skorzystać z możliwości ich przedstawienia w formie fotorealistycznych animacji. Wystarczy, że do zestawu narzędzi projektowych dodasz dedykowaną wtyczkę Podium Walker. To rozszerzenie, które odpowiada za generowanie wysokiej jakości statycznych zdjęć i animacji. Użyj jej do zaprezentowania szczegółów projektu w kontakcie z klientami i inwestorami. 

Jak stworzyć animację projektu SketchUp w Podium Walker? 

Wtyczka do oprogramowania 3D umożliwia przygotowanie profesjonalnej animacji projektów na trzy sposoby.
To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz: 

- animacja poklatkowa - do jej przygotowania będą potrzebne zdjęcia uzyskane z projektu wnętrza, ogrodu, czy budynku stworzonego w SketchUp. Wtyczka pomoże Ci uzyskać obrazy w możliwie, jak najlepszej jakości. Dzięki temu animacja będzie mogła dokładnie przedstawiać wszystkie szczegóły Twojego projektu. 
- animacja na podstawie wyznaczonej trasy - z pomocą Podium Walker możesz przygotować  animację, która przedstawi Twoje rozwiązania z perspektywy wcześniej wyznaczonej trasy realizowanej w projekcie. Trasę animacji możesz samodzielnie modyfikować, ustawiając poszczególne punkty jej przebiegu za pomocą kliknięć. 
- animacja rejestrująca ruchy kamery w czasie rzeczywistym - wykorzystaj ten rodzaj animacji, by wejść z klientem w projekt. Spraw, by inwestor poczuł się tak, jakby planowane rozwiązanie już istniało w rzeczywistości. 

Dlaczego warto korzystać z wtyczki Podium Walker w programie do projektowania 3D? 

Stawiając na wsparcie w postaci rozszerzenia Podium Walker korzystasz z wtyczki, która bezproblemowo integruje się z prostym programem do projektowania. W SketchUp rozszerzenie samodzielnie odczytuje porę dnia uwzględnioną w informacjach o projekcie. W ten sposób uzyskujesz odpowiednio dobrane oświetlenie nieba i całości Twojej pracy. Nie musisz samodzielnie ustawiać parametrów, które odpowiadają za ten efekt. Dużą korzyścią wynikającą z pracy w Podium Walker jest możliwość synchronizowania kamery oprogramowania 3D SketchUp do projektowania z kamerą Podium Walker. W ten sposób uzyskujesz widok przemieszczających się widoków jeden w drugim jednocześnie.