Program do projektowania wnętrz | SketchUp Pro

Program do projektowania wnętrz

Zaprojektuj niebanalne i użyteczne wnętrza ze SketchUp!

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp Pro | Projektowanie wnętrz w 3D

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Łatwe projektowanie wnętrz

Niezależnie czy przygotowujesz projekt powierzchni biurowych czy projektujesz wnętrza łazienki, salonu lub kuchni – z zestawem narzędzi programu do projektowania i modelowania 3D SketchUp, zrealizujesz każdą inwestycję!

Zasoby projektowe

Wykorzystaj do aranżacji wnętrz biblioteki zasobów projektowych 3D Warehouse lub ArchiUp.com z dokładnymi modelami 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe, darmowe elementy pobrane bezpośrednio do modelu przyspieszą realizację Twojego projektu w SketchUp.


SketchUp Pro | Aranżacja wnętrz LayOut

Komunikacja z klientem

Rysunki aranżacji wnętrz

Twórz perfekcyjne dokumenty prezentujące projekt. Profesjonalne rysunki będą zawierały wszystkie niezbędne informacje konieczne do realizacji inwestycji. Dodatkowo możesz używać ich według własnych potrzeb np. w sprzedaży i marketingu.

Dokładna dokumentacja w programie do projektowania

Połącz widoki modelu z tekstem i ilustracją wektorową 2D,by dokładnie przedstawić szczegóły projektu, materiały i opcje projektowania. Zanim przyjedziesz na miejsce inwestycji stwórz wszystkie potrzebne rysunki z najdrobniejszymi detalami. To pozwoli eliminować ewentualne błędy oraz zaoszczędzi Twój czas i pieniędze.


SketchUp Pro | Wizualizacje wnętrz

Prezentacja projektu

Program do wizualizacji

Użyj modelu 3D SketchUp do przygotowania wyjątkowych wizualizacji wnętrz, które dzięki użyciu silników renderujących będą zawierały najdrobniejsze detale. Zaprezentuj efekty swojej pracy wykorzystując renderingi i oczaruj klientów.

Rzeczywistość wirtualna

Wykorzystując SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) umieścisz model w realnym środowisku i otoczeniu docelowym. Zaprezentuj projekt inwestorom w skali 1:1 zupełnie tak, jakby już istniał! Korzystając z urządzeń do rzeczywistości wirtualnej (VR) pokaż go od wewnątrz.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie do projektowania 3D SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania wnętrz, czy budynków.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty

Najlepszy program do projektowania wnętrz - SketchUp, sprawdź dlaczego warto go wybrać


Jesteś projektantem wnętrz? Sięgnij po program, dzięki któremu stworzysz niejeden unikalny projekt! SketchUp to najchętniej wykorzystywany program do projektowania, którego narzędzia umożliwiają stworzenie koncepcji dla każdego wnętrza. Śmiało projektuj kuchnie, łazienki, salony i sypialnie. Nie obawiaj się również projektów powierzchni biurowych, czy komercyjnych. Dzięki funkcjonalnościom SketchUp stworzysz dokładnie to, czego potrzebują Twoi klienci. 

Sprawdź, jak możesz wykorzystać możliwości SketchUp w projektowaniu wnętrz 

Zacznij pracę od szczegółowych rysunków z widokami modeli, rzutów i przekrojów. Wektorowe ilustracje 2D bardzo szybko przekształcisz w programie SketchUp w trójwymiarowe projekty. Bazując na szkicach, wprowadzisz wszystkie niezbędne dla klientów zmiany, jeszcze zanim powstanie projekt docelowy. Warto wiedzieć, że zaplecze bibliotek, dodatkowych wtyczek i skryptów programu do projektowania wnętrz SketchUp stale się powiększa. Dzięki temu jakość wykonywanych w nim projektów cały czas rośnie. Nie bez powodu w opinii naszych dotychczasowych klientów jest to niezbędne narzędzie w codziennej pracy każdego projektanta wnętrz. 

Projektowanie wnętrz w SketchUp i dostęp do darmowych bibliotek 3D

Ułatw sobie pracę, korzystając z bibliotek gotowych modeli 3D dostępnych w SketchUp. Skorzystaj z 3D Warehouse lub zainstaluj dedykowaną wtyczkę ArchiUp, dzięki której dotrzesz do zasobów największej w Polsce biblioteki 3D. Te rozwiązania zaoszczędzą Twój czas, ponieważ wielu elementów niezbędnych do aranżacji wnętrz nie będziesz musiał projektować od zera. 

Fotorealistyczne wizualizacje Twoich projektów 

Przejdź od poglądowej propozycji do fotorealistycznej wizualizacji wykorzystując oprogramowanie V-Ray dla SketchUp. Ten silnik renderujący pozwoli Ci uzyskać wysokiej jakości wizualizacje, które będą przedstawiały finalny efekt prac nad projektami poszczególnych wnętrz. Jest to dedykowane dla programu 3D SketchUp narzędzie, które pozwala na tworzenie w niezwykle krótkim czasie realistycznych wizualizacji. Efekt Twojej pracy może w ten sposób do złudzenia przypominać  faktycznie istniejącą przestrzeń. 

Dzięki V-Ray dla SketchUp Twoi klienci otrzymają nie tylko rysunki techniczne, ale również realistyczne wizualizacje przedstawiające projekty wymarzonych wnętrz domów, mieszkań, biur, czy przestrzeni publicznych. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie obraz pobudza wyobraźnie, dzięki czemu klient zaczyna identyfikować się z Twoimi propozycjami. Dlatego program do projektowania SketchUp wraz ze swoimi rozszerzeniami i dedykowanym silnikiem renderującym szybko stanie się kluczem do sukcesu Twoich pomysłów.

Projektowanie wnętrz i dostęp do SketchUp LayOut  

Pracując w programie do projektowania SketchUp, masz możliwość bezpośredniego przygotowywania dokładnej dokumentacji technicznej. To wszystko dzięki aplikacji LayOut dołączonej do programu 3D. Korzystając z niej, stworzysz czytelne dokumenty z niezbędnymi:

- opisami;
- wymiarami;
- etykietami;

wskazówkami potrzebnymi do zrealizowania Twojej koncepcji projektowej pozostałym osobom zaangażowanym w projekt. 

Jak program do projektowania wnętrz SketchUp ułatwia komunikację z klientem? 

Pracując w programie 3D SketchUp, możesz spotkać się z klientami nie tylko w biurze, ale gdziekolwiek zechcesz. Zdalne przekazywanie pulpitu i prezentacja modelu 3D wnętrza domu, mieszkania, biura, czy przestrzeni publicznej jest możliwa, dzięki darmowej aplikacji SketchUp Viwer. Klient będzie mógł dokładnie obejrzeć każdy, najmniejszy detal projektu. Niezależnie od tego, czy spotkanie będzie prowadzone w biurze, czy na odległość wspólnie omówicie dobór oświetlenia, płytek, kolorów ścian i innych poszczególnych elementów wyposażenia. Zupełnie tak, jakby Twój projekt już powstał w rzeczywistości!

Nie czekaj, aż po program do projektowania wnętrz SketchUp sięgnie Twoja konkurencja. Postaw na najpopularniejsze narzędzie na rynku i zacznij tworzyć projekty na miarę dzisiejszych trendów.