Przeglądarka modeli 3D SketchUp Viewer

Przeglądarka modeli

SketchUp Viewer

Przeglądaj modele 3D SketchUp gdziekolwiek jesteś.

Pobierz SketchUp Viewer
Prezentacje projektów 3D Android IOS

Pokaż swoją pracę innym

Przeglądarka modeli 3D

Zakończyłeś swój projekt w SketchUp i potrzebujesz tylko zaprezentować go inwestorom? Użyj przeglądarki modeli 3D aby podzielić się efektami swojej pracy z innymi, niezależnie od tego czy mają dostęp do SketchUp czy nie.

Współpraca poza biurem

Nie jesteś już przywiązany do miejsca pracy. Weź projekt ze sobą gdziekolwiek się udasz. Wykorzystaj w SketchUp Viewer i pokaż inwestorom swoje modele 3D pomysły i wyzwania, które pokonałeś. Akceptuj zmiany, współpracuj na odległość i sprostaj zadaniom współczesnego świata.


Modele 3D w AR

Technologie mobilne

Przeglądarka mobilna

Pliki SketchUp możesz otworzyć wszędzie, gdziekolwiek jesteś. Prezentuj mobilnie detale modelu podczas pokazywania scen, warstw i widoków – w przeglądarce mobilnej, bezpośrednio na swoim telefonie i tablecie z systemami Android lub iOS.

Rzeczywistości wirtualne VR, AR, MR

Projekty przestrzenne zasługują na przestrzenne objaśnienia. Pokaż inwestorom swoje pomysły i wyzwania, które pokonałeś. Zbierz opinie za pośrednictwem komputera, telefonu lub w rzeczywistości mieszanej.


Wizualizacje projektów w AR MR

Rzeczywistości cyfrowe

Prezentacja w rzeczywistości rozszerzonej

Umieść model w realnym środowisku i docelowym otoczeniu. SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) pozwoli doświadczyć projektu tak jak gdyby już powstał.

Projekt w rzeczywistości wirtualnej

Zaprojektowałeś budynek, ale czy widziałeś go z każdej perspektywy? Wejdź do wnętrza modelu za pośrednictwem aplikacji SketchUp Viewer VR i rozwiąż problemy zanim rozpocznie się realizacja.

Praca w rzeczywistości mieszanej

Zaangażuj klientów i kolegów w swój projekt nie odcinając ich od otoczenia, w którym przebywają. Wykorzystując rzeczywistość mieszaną (MR) masz możliwość interakcji z projektami w postaci holograficznych modeli.