Współpracuj z różnymi platformami | Import i eksport dla SketchUp

SimLab Soft Import i eksport dla programu SketchUp

Importuj i eksportuj Twoje projekty w różnych formatach 3D, aby ułatwić współpracę między platformami.

Kup licencjęlubPobierz narzędzia Simlab Soft
SimLab Soft | 3D PDF importer for SketchUp

3D PDF importer for SketchUp

Wtyczka pozwalająca na import plików 3D PDF do projektów w programie 3D SketchUp, pozwala m.in. na importowanie tekstur. Modele, które są poddawane importowaniu mogą być skalowane i obracane.

SimLab Soft | 3D PDF exporter for SketchUp

3D PDF exporter for SketchUp

Wtyczka umożliwia użytkownikom programu do projektowania SketchUp udostępnianie modeli 3D w formacie 3D PDF. Nowo dodany Projektant szablonów umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie oszałamiających szablonów do wykorzystania w eksporcie plików 3D PDF. Do wtyczki dołączone są przykładowe szablony, które można dostosować za pomocą zaledwie kilku kliknięć, aby odzwierciedlić ducha projektu.

SimLab Soft | DWF importer for SketchUp

DWF importer for SketchUp

Importuj pliki .dwf do projektów 3D SketchUp. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla materiałów i tekstur. Wtyczka umożliwia obsługę dużych modeli.

SimLab Soft | DWF exporter for SketchUp

DWF exporter for SketchUp

Eksportuj projekty SketchUp do plików .dwf. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla materiałów i tekstur. Wtyczka umożliwia obsługę dużych modeli.

SimLab Soft | DWG importer for SketchUp

DWG importer for SketchUp

Importuj pliki .dwg do projektów SketchUp. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla tekstur.

SimLab Soft | DWG exporter for SketchUp

DWG exporter for SketchUp

Eksportuj projekty SketchUp do plików .dwg. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla tekstur.

SimLab Soft | FBX importer for SketchUp

FBX importer for SketchUp

Wtyczka umożliwia użytkownikom programu do projektowania SketchUp importowanie plików .fbx. , geometrii 3D, kolorów, tekstur i współrzędnych tekstur.

SimLab Soft | FBX exporter for SketchUp

FBX exporter for SketchUp

Eksportuj projekty SketchUp do plików .fbx. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Wtyczka wspiera eksport tekstur.

SimLab Soft | OBJ importer for SketchUp

OBJ importer for SketchUp

Wtyczka umożliwia użytkownikom oprogramowania SketchUp do projektowania 3D importowanie plików *.obj, geometrii 3D, kolorów, tekstur i współrzędnych tekstur.

SimLab Soft | OBJ exporter for SketchUp

OBJ exporter for SketchUp

Eksportuj projekty SketchUp do plików .obj. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Wtyczka wspiera eksport tekstur.

SimLab Soft | STL importer for SketchUp

STL importer for SketchUp

Wtyczka umożliwia użytkownikom programu 3D SketchUp importowanie plików *.stl. Dodatkowo wtyczka pomaga przeprowadzić import i eksport tekstur.

SimLab Soft | STL exporter for SketchUp

STL exporter for SketchUp

Eksportuj projekty SketchUp do plików .stl. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla materiałów i tekstur. Wtyczka umożliwia obsługę dużych modeli.

SimLab Soft | STEP importer for SketchUp

STEP importer for SketchUp

Wtyczki umożliwiająca użytkownikom oprogramowania SketchUp importowanie plików *.stp, *.step do SketchUp, gdzie można je edytować. Wtyczka importuje geometrie i kolory.

SimLab Soft | SolidWorks importer for SketchUp

SolidWorks importer for SketchUp

Importuj element i zespoły SolidWorks (*.sldpart, *.sldasm) do programu SketchUp. Dostosuj dane wyjściowe (skalowanie, up vector, obrót). Świetne wsparcie dla materiałów i tekstur. Wtyczka umożliwia obsługę dużych modeli.

Polecane produkty

Odkryj możliwości wtyczek Simlab Soft dla oprogramowania SketchUp 

Decydując się na wdrożenie rozwiązań Simlab Soft masz pewność, że są to wtyczki kompatybilne zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Ich zadaniem jest umożliwienie eksportu i importu plików do SketchUp. Intuicyjny interfejs i niedroga licencja sprawiają, że projektanci bardzo chętnie korzystają z możliwości pracy ze wsparciem Slimlab Soft. 

Doskonałe wsparcie w pracy każdego projektanta pracującego z prostym programem SketchUp

Simlab Soft to 14 różnych rozszerzeń, dzięki którym możesz przeprowadzać import i eksport różnych formatów 3D do SketchUp. Do plików PDF, DWG, DWF, OBJ, FBX, STL stworzono osobne rozwiązania Simlab Soft przeznaczone do importu oraz eksportu. Natomiast w przypadku plików STEP i SOLIDWORKS oferujemy jedynie importujące rozszerzenia do SketchUp. Korzystając z Slimloab Soft możesz swobodnie edytować pliki w tym oprogramowaniu do projektowania 3D.

Zaimportowane najczęściej zostają:

- zespoły elementów,
- geometrie obiektów,
- wartości skalowania,
- tekstury,
- kolory.

Większość rozwiązań Simlab Soft umożliwia płynną pracę na bardzo dużych modelach, co jest sporym udogodnieniem przy obszernych projektach. Nie musisz martwić się o ich jakość zarówno podczas przeprowadzania eksportu, jak i importu. Każdy projektant wie, że warto mieć pod ręką wsparcie w postaci rozszerzeń importujących i eksportujących różne typy plików 3D, pracując nad zaawansowanymi, jak i podstawowymi wizualizacjami. W ten sposób zaoszczędzasz sporo cennego czasu, który możesz przeznaczyć na opracowanie kolejnych koncepcji projektowych dla klientów. Zdaniem obecnych użytkowników, szybko docenisz intuicyjny interfejs i prostą nawigację, które pozwolą Ci w błyskawicznym tempie opanować obsługę poszczególnych rozszerzeń.