Parametryczne elementy architektoniczne 3D | 1001bit Pro dla SketchUp

Parametryczne elementy architektoniczne 3D 1001bit Pro dla SketchUp

Skorzystaj z zestawu narzędzi 1001bit Pro do szybkiego, parametrycznego tworzenia
komponentów architektonicznych w programie SketchUp do projektowania 3D.

Kup licencjęlubPobierz 1001bit
1001bit Pro | Elementy architektoniczne

Elementy architektoniczne

Twórz parametryczne elementy architektoniczne w programie do tworzenia projektów 3D SketchUp zaledwie w ciągu kilku minut. Dzięki 1001bit Pro możesz łatwo zastosować w swoim projekcie modele 3D klatek schodowych, spiralnych schodów, okien, drzwi, ścian, krokwi i płatwie czy wygenerować automatycznie niestandardowe otwory w ścianach i dachy czterospadowe.

1001bit Pro | Narzędzia do edycji

Narzędzia do edycji

W 1001bit Pro znajdziesz 40 różnych narzędzi, które obejmują również przydatne rozwiązania do rysowania, modelowania i edycji, takie jak krawędzie zaokrąglenia, wydłużanie po ścieżkach, fazowanie, tworzenie powierzchni na podstawie profilu i wiele innych.

1001bit Pro | Projektowanie parametryczne

Projektowanie parametryczne

Wykorzystaj możliwości projektowania parametrycznego w programie 3D SketchUp z 1001bit Pro. Wstaw ścianę do projektu (masz kilka typów do wyboru), wykonaj w niej otwór (także o dowolnym kształcie) a następnie wstaw ramę okna lub drzwi. Parametry elementów określisz z poziomu okna dialogowego. Możesz także zapisać je aby łatwo wykorzystać te same ustawienia w przyszłości.

Polecane produkty

Sprawdź, jak korzystać z architektonicznych elementów parametrycznych w programie do projektowania 3D SketchUp

Prosty program do tworzenia trójwymiarowych projektów umożliwia pracę na skomplikowanych elementach. Dzięki rozszerzeniu, którym jest wtyczka 1001bit Pro w SketchUp możesz projektować parametryczne modele 3D, często stosowane w projektach architektonicznych. Przekonaj się, jak w praktyce możesz używać tego rozszerzenia, by w pełni wykorzystać jego możliwości projektowe. 

Szybki dostęp do parametrycznych elementów w programie SketchUp

Wtyczka 1001bit Pro daje projektantom dostęp do 40 różnych narzędzi. Korzystając z ich możliwości projektowych możesz sprawnie uzyskać m.in. modele:

- okien,
- drzwi,
- podłóg,
- dachów, 
- schodów,
- ciągu ścian,
bez konieczności ich projektowania od zera w programie do tworzenia projektów 3D SketchUp. To bardzo duże ułatwienie dla każdego projektanta! 

Zapisywanie zaprojektowanych rozwiązań 

Raz stworzone elementy parametryczne można zapamiętać w ramach 1001 bit Pro. W ten sposób masz zawsze pod ręką te elementy, których najczęściej potrzebujesz do realizacji każdego projektu. Oszczędzając czas, dzięki temu rozszerzeniu, możesz m.in. sprawnie wstawiać ściany do projektów, czy przeprowadzić powielenie wybranej konstrukcji. Mając do dyspozycji wiele różnych typów ścian, Twój projekt architektoniczny może być w pełni dopasowana do potrzeb i oczekiwań inwestorów. Ponadto korzystając z wtyczki 1001bit Pro w programie do projektowania SketchUp masz dostęp do narzędzi, które płynnie stworzą ramy okienne i drzwi we wskazanych miejscach w ścianach. Nie musisz odręcznie rysować poszczególnych elementów. Zostają one stworzone z poziomu okna dialogowego programu do projektowania. Zapamiętane mogą być powielane, gdzie tylko zechcesz.