Zaokrąglanie i fazowanie krawędzi | Bevel dla SketchUp

BEVEL

Z Bevel szybko uzyskasz pożądane kształty w SketchUp.
Poznaj możliwości intuicyjnego rozszerzenia.

Kup licencjęlubPobierz Bevel

Zaokrąglaj krawędzie w prosty sposób

Bevel to najnowsze rozszerzenie SketchUp, które pomoże Ci w zaokrąglaniu i fazowaniu krawędzi. Wtyczka daje ogromne możliwości projektowe, a korzystanie z niej to czysta przyjemność, zwłaszcza jeśli do tej pory tworzyłeś podobne efekty, stosując narzędzie Follow Me. Prawdopodobnie Bevel stanie się Twoim ulubionym rozszerzeniem dla SketchUp! Przekonaj się samodzielnie i przetestuj, jak pracuje się z Bevel korzystając z bezpłatnej, 15-dniowej wersji próbnej.

Bevel | pożądane kształty

Prosty w obsłudze

Bevel to proste w obsłudze, intuicyjne rozszerzenie do SketchUp. Z łatwością dodasz obłości oraz fazowania na krawędziach modeli. Fazowanie odbywa się na żywo i nie powoduje zakłóceń w projekcie. Bevel zastosujesz do całej grupy, jak i komponentu. Jeśli przeprowadzisz kilka zmian w geometrii, rozszerzenie automatycznie dokona aktualizacji!


Bevel | automatyczne zmiękczanie

Automatyczne zmiękczanie i oczyszczanie

Rozszerzenie zawiera wbudowane narzędzia do szybkiego zmiękczenia krawędzi, a także oczyszczania geometrii. To kluczowe rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie najlepszych rezultatów fazowania. Wtyczka doskonale współpracuje z Artisan 2. Podobnie jak Artisan 2, Bevel działa na nieplanarnych czworokątach.


Sprawdź, jak zainstalować Bevel

Kanał SketchUp Guru opublikował przydatny tutorial, który opisuje wszystkie funkcje Bevel, a dodatkowo objaśnia jak zainstalować i aktywować rozszerzenie. Dowiedz się, jak korzystać z narzędzia oglądając wideo.

Aby Bevel mógł prawidłowo działać, potrzebujesz oprogramowania SketchUp 2017 lub jego nowszą wersję. Rozszerzenie współpracuje zarówno z systemem Mac, jak i Windosw.


Dowiedz się, jak fazować krawędzie

Zobacz również tutorial stworzony przez TutorialsUp. Znajdziesz tutaj praktyczne wskazówki, jak przeprowadzić fazowanie na żywo oraz w jaki sposób wykonać automatyczne zmiękczanie i czyszczenie krawędzi geometrii w SketchUp z pomocą Bevel.


Polecane produkty

Rozszerzenie Bevel do SketchUp - Twórz niesamowite efekty w swoich modelach 3D!

Poznaj przydatne narzędzie do modelowania 3D - Bevel to rozszerzenie do programu 3D SketchUp! Twórz realistyczne i zachwycające detale w swoich projektach, dzięki tej zaawansowanej wtyczce. Plugin Bevel pomoże Ci sprawnie dodać wypukłe i wklęsłe krawędzie, tworząc wrażenie głębi i autentyczności. Dzięki niemu szybko zaokrąglisz i zmiękczysz swoje modele dbając o ich perfekcyjną prezentację. 

Czym wyróżnia się wtyczka Bevel? 

Rozszerzenie Bevel umożliwia dokładne i bardzo intuicyjne modelowanie krawędzi, dzięki czemu Twoje modele zyskują idealny wygląd. Z pluginem stworzysz realistyczne detale, dodasz głębie poprzez wprowadzenie do projektów wypukłych i wklęsłych kształtów. Szybka i łatwa edycja z pomocą pluginu zdecydowanie przyspieszy Twoją pracę. Z pomocą Bevel zaczniesz eksperymentować z rozmaitymi stylami i efektami, co pomoże zadbać o unikalny charakter Twoich prac. Sprawne dodawanie detali bez konieczności ich ręcznego modelowania zdecydowanie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu w projektowaniu ze SketchUp. 

Jak zacząć pracę z wtyczką Bevel? To bardzo proste! 

Pobierz próbną wersję pluginu Bevel na 15 dni i sprawdź, jak pracuje się z jego pomocą w oprogramowaniu 3D SketchUp. Wtyczkę pobierzesz bezpośrednio z naszej strony. Zainstaluj ją w programie SketchUp i śmiało działaj! Wybierz w swoim projekcie krawędzie, które chciałbyś zaokrąglić, uwypuklić lub sprawić by były bardziej wklęsłe. Korzystaj z intuicyjnego interfejsu rozszerzenia Bevel dostosowując parametry krawędzi i efektów. Bevel jest narzędziem dedykowanym dla wszystkich pracujących na co dzień ze SketchUp! To plugin, który zupełnie odmienia pracę nad detalami i realizmem modeli. Niezależnie od tego, czy tworzysz architektoniczne wizualizacje, modele produktów czy animacje, Bevel pomoże Ci osiągnąć imponujące efekty w prosty i efektywny sposób. Pobierz Bevel już dziś i podnieś jakość swoich projektów 3D na nowy poziom!