Darmowe modele 3D i tekstury do Twoich projektów | Zasoby projektowe

Darmowe modele 3D ArchiUp.com

Największa polska biblioteka darmowych modeli 3D.
Twoje wsparcie przy projektowaniu wnętrz, ogrodów, czy budynków.

Przejdź do ArchiUp.com
ArchiUp.com | Biblioteka modeli 3D

Biblioteka ArchiUp.com

`

ArchiUp to największa polska biblioteka darmowych zasobów projektowych zawierająca modele 3D, tekstury, katalogi i instrukcje rzeczywistych produktów, przeznaczone dla projektów domów, wnętrz, łazienek, kuchni czy ogrodów.

Nie trać czasu na poszukiwanie zasobów projektowych. W ArchiUp.com znajdziesz dziesiątki tysięcy różnorodnych produktów, w różnych kategoriach, udostępnione przez wiodących producentów z kraju i zza granicy.


ArchiUp.com | Narzędzie pracy projektanta

Wszystko czego potrzebujesz

Modele 3D rzeczywistych produktów

Znajdź dokładny, darmowy model rzeczywistego produktu, pasujący do Twojej wizji projektowej. Cyfrowa prezentacja projektu jest najbardziej skutecznym sposobem ułatwiającym podjęcie decyzji przez inwestora.

Zasoby projektowe

Masz dostęp do dziesiątków tysięcy plików: najwyższej jakości modeli 3D, tekstur, katalogów, instrukcji i wielu innych zasobów projektowych. Dla Twojej wygody usystematyzowano je po kategoriach, miejscach przeznaczenia, marce, typie plików, materiałach i wielu innych parametrach.


ArchiUp.com | Darmowe modele 3D

Darmowe modele SketchUp

Poszukujesz darmowych modeli, które mógłbyś wykorzystać w programie do projektowania SketchUp? W ArchiUp masz do dyspozycji 3500 tysiąca plików w formacie skp. Użyj filtra wyboru formatu pliku i znajdź w szybki sposób interesujące produkty, które umieścisz w scenie.

SketchUp jest jednym z najbardziej popularnych programów do projektowania 3D na świecie. Łącząc pracę w SketchUp z rozwiązaniami dostępnymi w bibliotece 3D ArchiUp.com sprawnie zrealizujesz swoje pomysły.

Pobierz Modele SketchUp

ArchiUp.com | Wtyczka ArchiUp

Pobierz wtyczkę ArchiUp

Dzięki wtyczce ArchiUp masz szybki dostęp do zasobów projektowych serwisu bezpośrednio z programu SketchUp. Bez konieczności przerywania pracy możesz wyszukiwać produkty czy tekstury spełniające Twoje wymagania i pobierać je prosto do projektu SketchUp.
Pobierz wtyczkę

ArchiUp.com | Narzędzie pracy projektanta

Narzędzie pracy projektanta

Szybki dostęp

Zapisuj ulubione modele 3D, które znalazłeś w bibliotece ArchiUp, aby mieć do nich dostęp w przyszłości. Przeglądaj historię pobranych zasobów, przygotuj zestawienie dla inwestora lub oznaczaj produkty na wizualizacjach projektu.

Współpraca z producentami

Poznaj marki przyjazne architektom i projektantom. Wykorzystuj udostępnione zasoby projektowe, kontaktuj się z producentami i nawiąż współpracę.


ArchiUp.com | Profil Projektanta

Profile Projektantów

Serwis ArchiUp.com zrzesza architektów i projektantów wielu różnych branż, reprezentujących duże i mniejsze biura projektowe. Dołącz do naszej społeczności, zaprezentuj swoje prace i rozpocznij współpracę.

Wykorzystaj profil na ArchiUp jako portfolio Twoich prac. To darmowa, profesjonalna wizytówka przechowująca najważniejsze informacje o Tobie i zakresie Twojej działalności. Umieścisz tutaj także projekty, którymi chcesz pochwalić się klientom czy społeczności ArchiUp.

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp

Największa polska biblioteka 3D - pracuj w oparciu o zasoby ArchiUp 

ArchiUp to pierwsza w Polsce biblioteka 3D, w której z łatwością odszukasz wszystkie modele niezbędne do stworzenia konkretnej wizualizacji. Niezależnie, czy pracujesz w programie do projektowania nad projektem wnętrz, ogrodów, czy budynków. Zapomnij o wyszukiwaniu gotowych modeli 3D na stronach internetowych i długim oczekiwaniu na podesłanie dostępu do zablokowanych bibliotek. Tutaj masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, by swobodnie  projektować! Dostęp do modeli 3D oraz tekstur udostępnianych przez producentów znacząco przyspiesza czas wykonywania projektu. Nie musisz projektować od zera, gdy wszystko czego potrzebujesz masz pod ręką. Z biblioteki 3D ArchiUp obecnie korzysta ponad 100 tysięcy projektantów. Dołącz do ich grona i usprawni Twoją pracę nad projektami. 

Dlaczego warto skorzystać z biblioteki 3D ArchiUp w projektowaniu? 

Decydując się na modele ArchiUp, masz gwarancję bezpieczeństwa pobieranych plików oraz ich jakości. Biblioteka 3D ArchiUp nie bez powodu stała się jednym z ulubionych serwisów projektantów i architektów. Tutaj masz dostępdo wszystkiego, czego potrzebujesz projektując. Możesz dołączyć do ArchiUp w każdej chwili, usprawniając proces projektowy bez względu na stopień skomplikowania proponowanych rozwiązań. 

Wśród producentów znajdziesz przedstawicieli branży: 

- meblarskiej, 
- oświetleniowej, 
- dekoratorskiej, 
- konstrukcyjnej, 
- budowlanej, 
- AGD i RTV. 

Intuicyjna nawigacja serwisu pozwoli Ci w łatwy sposób dotrzeć do potrzebnych zasobów. W ArchiUp za pomocą jednego kliknięcia pobierzesz obiekty BIM/CAD w formacie plików dwg, max, 3ds, skp i innych. Dodatkowo dotrzesz bez problemu do niezbędnych informacji produktowych i katalogów udostępnionych przez producentów. W ArchiUp znajdziesz ponad 17 tysięcy realnych produktów i tekstur gotowych do użycia. Dołączając do projektantów korzystających z tej biblioteki 3D, raz na zawsze zapomnisz o konieczności modelowania wielu produktów od podstaw. 

Gwarancja wysokiej jakości zasobów cyfrowych

Zapomnij o czasochłonnym  wyszukiwaniu pojedynczych produktów i tekstur w sieci, których jakość może Cię zawieść. Postaw na szybki dostęp do wcześniej zweryfikowanych pod względem bezpieczeństwa użytkowania i jakości zasobów cyfrowych. Skorzystaj z najnowszych rozwiązań proponowanych przez marki ArchiUp. Bez najmniejszego problemu pobierzesz interesujące Cię modele oraz tekstury, dzięki którym znacznie szybciej dostarczysz efekt finalny prac swoim klientom. 

Biblioteka 3D bez opłat i limitów 

Korzystanie z pełnych funkcjonalności ArchiUp jest bezpłatne, a dostęp nie jest ograniczony limitem czasowym. Dzięki temu możesz codziennie pracować w oparciu o  najnowsze rozwiązania, które pojawiają się na rynku.  Zakładając profil projektanta w ArchiUp, masz możliwość utworzenia darmowego portfolio, w którym możesz pochwalić się Twoimi pracami i talentem.