Łatwe animacje dla projektów 3D | SU Animate dla SketchUp

SU Animate Animacja dla programu SketchUp

Utwórz proste lub złożone animacje i przejścia dla swojego modelu w programie do projektowania SketchUp, aby zilustrować ruch grup i komponentów.

Kup licencjęlubPobierz SU Animate

Animacje w projektach

SU Animate to wtyczka do tworzenia niefotorealistycnzych animacji dla projektów w programie 3D SketchUp. Jest zintegrowana ze SketchUp i automatycznie tworzy sceny, które można wyeksportować do pliku wideo AVI lub MOV.

Animuj obiekty wzdłuż ścieżki lub używając klatek kluczowych. Twórz animacje instruktażowe, w których kamera porusza się wzdłuż ścieżki ruchu, skupiając się na co najmniej jednym celu.


Animacja kamery

Animuj kamerę w SU Animate, tak jak każdy inny obiekt w modelu SketchUp. SU Animate wykorzystuje dwie różne metody animacji kamery: ścieżki ruchu i klatki kluczowe.

Podczas tworzenia animacji kamery opartej na ścieżce masz trzy opcje widoku kamery, dzięki którym przygotujesz animację dla Twojej sceny. Możliwe jest również łatwe tworzenie animacji „przejścia” z kamery za pomocą klatek kluczowych.


Animacja upływu czasu

Ustaw klatki kluczowe na różnych warstwach, aby zilustrować upływ czasu - pokaż postęp budowy na placu budowy lub etapową oś czasu planowanego zagospodarowania. Zademonstruj montaż mebla lub etapy produkcji dla projektu.

Polecane produkty

Twórz automatyczne animacje w programie do projektowania SketchUp

Wykorzystaj ścieżki obrazów i kamer, by uzyskać profesjonalne animacje Twoich projektów. Ten sposób prezentacji rozwiązań z pewnością wyróżni Cię na tle konkurencji i oczaruje klientów. Program 3D SketchUp w połączeniu z rozszerzeniem SU Animate daje Ci taką możliwość, oferując sporą oszczędność pracy nad wysokiej jakości materiałem. 

Sprawdź, z jakich animacji możesz korzystać 

Program do wizualizacji SketchUp to nie tylko proste modele. Wtyczka SU Animate jest zintegrowana z oprogramowaniem, dzięki czemu możliwe jest tworzenie przez nią gotowych scen. To one są później zamieniane w animacje, które zostaną wyeksportowane w formacie plików MOV bądź AVI.

Ponadto korzystając z SU Animate dla prostego oprogramowania SketchUp zyskujesz szansę na animacje kamery.

To działanie można przeprowadzić na dwa sposoby: 
- według ścieżek ruchu z trzema opcjami widoku,
- według klatek kluczowych z przejściami. 

Korzystając z animacji projektu, masz do wyboru również opcję odpowiadającą za animowanie upływu czasu. Pokaż, jak zmienia się oświetlenie w projekcie wnętrza zaprojektowanego w SketchUp. Zobrazuj, jak prezentuje się projekt ogrodu w różnych porach dnia lub przedstaw poszczególne etapy budowy. Wystarczy, że z pomocą SU Animate wstawisz klatki kluczowe na różnych warstwach składających się na całość animacji. To wszystko w ciągu kilku minut bez konieczności zlecania przygotowywania profesjonalnej animacji na zewnątrz.