Oprogramowanie 3D dla szkół i uczelni | SketchUp Edukacja

Oprogramowanie 3D dla szkół i uczelni SketchUp Pro

Wykorzystaj specjalne licencje programu do projektowania SketchUp dla szkół oraz uczelni.
Nauczaj projektowania i modelowania 3D używając profesjonalnych narzędzi.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp Pro | Modelowanie 3D dla ucznówi i studentów

Instytucje edukacyjne

Specjalne licencje dla nauczycieli

Nauczyciele, którzy przedstawią odpowiednie zaświadczenie z miejsca zatrudnienia, mogą zakupić specjalną licencję programu 3D SketchUp. Nie musisz prowadzić zajęć, na których wykorzystywany jest program, aby ją otrzymać.

Licencje laboratoryjne

Prosty program SketchUp jest łatwym do nauki, a jednocześnie wyspecjalizowanym narzędziem, które studenci szybko opanują. Specjalne licencje laboratoryjne SketchUp przeznaczone są dla szkół i uczelni. Zainstalowane na komputerach stacjonarnych w salach szkoleniowych pozwalają przejść wprost do tworzenia projektów.

Zapytaj o licencję dla nauczyciela

SketchUp Pro | SketchUp Studio dla Uczelni

SketchUp Studio dla Uczelni

Program 3D SketchUp jest oprogramowaniem łatwym do nauki i jednocześnie wyspecjalizowanym narzędziem, które studenci szybko opanują. Dlatego warto skorzystać z subskrypcji SketchUp Studio dla Uczelni. Jest to oferta zawierająca wszystkie korzyści oprogramowania do projektowania SketchUp w jednym zestawie narzędzi do nauki projektowania. Zestaw zawiera: SketchUp Pro, SketchUp for Web, Sefaira, Trimble Connect Business, LayOut, Mobile Viewer oraz PreDesign.

SketchUp Studio dla Uczelni zastępuje klasyczne licencjonowanie SketchUp Pro Laptop Site, które nie jest już dostępne.


SketchUp Pro | SketchUp w twojej szkole

SketchUp w twojej szkole

Materiały edukacyjne i wsparcie

Zyskaj dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych! Znajdziesz tutaj lekcje dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkowników. W razie potrzeby zaproponujemy wsparcie przy planowaniu zakresu kursów.

Dopasuj program do tworzenia projektów 3D SketchUp do tematu zajęć

SketchUp jest jednym z najpowszechniej stosowanych na rynku programów do projektowania 3D. Dzięki setkom rozszerzeń rozwijających funkcjonalność programu dostosujesz go do potrzeb prowadzonych zajęć.

Wybierz dogodny plan dla swojej uczelni

Korzystne opcje licencjonowania są dostępne dla szkół i uczelni wyższych.

Sieciowe Licencje laboratoryjne

Licencja SketchUp Studio

Typ licencji

Licencja przeznaczona dla pracowni szkolnych i akademickich. Zakup minimum 10 licencji. Cena podana przy produkcie jest ceną za jedno stanowisko.

Licencja zawiera:
SketchUp Pro

SketchUp Studio dla Uczelni, umożliwia zbiorcze zarządzanie licencjami. Zakup minimum 10 licencji. Cena podana przy produkcie jest ceną za jedno stanowisko.

Licencja zawiera:
SketchUp Pro, SketchUp for Web, Sefaira, Trimble Connect Business, LayOut, Mobile Viewer oraz PreDesign

Cena
od 159,00 zł brutto
minimum 10 stanowisk
od 260,00 zł brutto
minimum 10 stanowisk
Ważność licencji
1 rok od daty zakupu
1 rok od daty zakupu
Wykorzystanie

Dostępne dla akredytowanych instytucji szkoleniowych, do użytku w ramach kształcenia. Nie mogą być stosowane do pracy komercyjnej (dla zysku) żadnego rodzaju.

Instytucje edukacyjne, które chcą korzystać z oprogramowania w celach innych niż dydaktyczny, nie kwalifikują się do skorzystania z cennika edukacyjnego, a są zobowiązane do zakupu licencji komercyjnej SketchUp. Departamenty i jednostki badawcze lub ds. zaopatrzenia/planowania, działające w ramach instytucji edukacyjnej również nie kwalifikują się.

Licencje są przeznaczone dla akredytowanych instytucji szkoleniowych do użytku w celach edukacyjnych. Licencje edukacyjne nie mogą być wykorzystywane w pracy nad projektami komercyjnymi wykonywanymi dla zysku.

Instytucje edukacyjne, które mają zamiar wykorzystywać oprogramowanie SketchUp w celach komercyjnych są zobowiązane do zakupienia licencji komercyjnej programu. Do korzystania z licencji edukacyjnych SketchUp nie kwalifikują się departamenty i jednostki badawcze, jak i jednostki ds. ds. zaopatrzenia/planowania funkcjonujące w ramach danej instytucji edukacyjnej.


Polecane produkty

Dlaczego warto wybrać subskrypcję SketchUp PRO dla szkół i uczelni? 

Uczysz projektowania i modelowania 3D? Skorzystaj z licencji programu 3D SketchUp dedykowanej dla nauczycieli, szkół i uczelni. Dostęp do profesjonalnego narzędzia pozwala przekazywać wiedzę na najwyższym poziomie w połączeniu z warsztatową praktyką! Sama teoria to zdecydowanie zbyt mało, by dobrze projektować. Sięgnij po subskrypcję oprogramowania, która pomoże rozwijać kompetencje projektowe Twoich uczniów. 

Program do projektowania SketchUp dla nauczycieli - poznaj warunki 

Każdy nauczyciel posiadający aktualne miejsce zatrudnienia w szkole może skorzystać ze specjalnej licencji programu SketchUp dla nauczycieli. Podczas składania zamówienia należy wykazać zaświadczenie, które będzie stanowiło potwierdzenie miejsca pracy. Licencje dla nauczycieli posiadają pełnej funkcjonalności i narzędzia programu SketchUp do tworzenia projektów 3D. Znajdziesz w nich wszystko, czego potrzeba by pracować nad modelami i projektami z dopracowaniem najdrobniejszych detali. 

Warunki korzystania z tego rodzaju licencji nie obejmują działalności komercyjnej. Oznacza to, że możesz korzystać z programu do projektowania na potrzeby edukacyjne i własne. Natomiast nie możesz używać go w celu sprzedaży swoich projektów na zewnątrz. Licencja nauczycielska nie jest licencją przeznaczoną do wykorzystywania przez uczniów. To szkoła lub uczelnia wyposaża się samodzielnie w stanowiska z licencjami, z których mogą podczas zajęć korzystać uczniowie. 

Program 3D SketchUp dla szkół i uczelni - poznaj warunki

Subskrypcja oprogramowania przeznaczona dla pracowni szkolnych i akademickich obejmuje zakup minimum 10 licencji. Ich zainstalowanie na komputerach w sali przeznaczonej do nauki projektowania 3D, umożliwi uczniom i studentom naukę zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych metod projektowych. Licencje posiadają wszystkie funkcjonalności zestawu narzędzi programu do projektowania SketchUp. Dzięki temu nauczyciel ma możliwość pokazania uczniom i studentom wszystkich możliwości oprogramowania 3D. 

W zestawie narzędzi do nauki projektowania znajdują się:

- program 3D SketchUp Pro;
- aplikacja SketchUp LayOut
- PreDesign;
- Mobile Viwer;
- SketchUp for Web;
- Trimble Connect Business. 

Stawiając na profesjonalny program do projektowania SketchUp Twoja szkoła bądź uczelnia otrzymuje dodatkowo wsparcie techniczne i edukacyjne. Oferujemy dostęp do merytorycznych materiałów szkoleniowych, które pomogą w przeprowadzeniu niejednej lekcji. Zawierają one zarówno treści przeznaczone dla osób na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym, jak i zaawansowanym. Jeżeli nauczyciel będzie potrzebował wskazówek i wsparcia w przygotowywaniu zajęć trenerzy ProGrupy chętnie podpowiedzą, jakie obszary tematyczne najlepiej poruszyć podczas poszczególnych lekcji. Licencje dla szkół i uczelni są przeznaczone wyłącznie do nauki projektowania w programie SketchUp. Nie można wykorzystywać ich w celach komercyjnych.