3D Warehouse | Biblioteka modeli 3D | SketchUp

Darmowe modele 3D SketchUp 3D Warehouse

Największa na świecie biblioteka modeli, która ułatwia projektowanie 3D.

Przejdź do 3D Warehouse
3D Warehouse | Miliony modeli w zasięgu ręki

Miliony modeli w zasięgu ręki

Projektowanie stanie się łatwiejsze! Znajdź model czegokolwiek zechcesz

Szukasz idealnej sofy, która pasuje do Twojego projektu? Przejrzyj zasoby biblioteki 3D Warehouse z wykorzystaniem zaawansowanego wyszukiwania. Pobierz model innego użytkownika, dodaj do swojego projektu i pracuj dalej.

Integracja ze SketchUp

3D Warehouse jest w pełni zintegrowany ze SketchUp. Szybko importuj modele bezpośrednio do projektu z poziomu aplikacji.

Przejdź do 3D Warehouse

3D Warehouse | Podziel się swoją pracą

Podziel się swoją pracą

Udostępnianie modeli

Wiemy, jak dumny jesteś z tego co stworzyłeś w programie SketchUp do projektowania 3D. Nie twórz więc modeli do szuflady! Dziel się nimi ze społecznością i inspiruj innych.

Promuj swoje produkty

Posiadasz produkt, który może zainteresować architekta, projektanta wnętrz lub stolarza? 3D Warehouse to miliony rzeczywistych użytkowników z całego świata. Zwiększ sprzedaż i świadomość marki poprzez umieszczenie produktów przed oczami swoich klientów.

3D Warehouse darmowa biblioteka - sprawdź, jak z niej korzystać pracując w programie do projektowania SketchUp

Korzystanie z biblioteki 3D to spore ułatwienie w pracy każdego projektanta. Nie musisz tracić czasu na projektowanie modeli od zera, gdy zestaw gotowych zasobów cyfrowych możesz pobrać za pomocą kilku kliknięć. Biblioteka 3D Warehouse współpracuje z programem do projektowania SketchUp. Dzięki temu pracując w tym oprogramowaniu, możesz korzystać z pełni jej potencjału. Poznaj bliżej funkcjonalności tej biblioteki i zacznij z niej korzystać w codziennej pracy. 

Projektowanie w SketchUp  z pomocą zasobów 3D Warehouse
W 3D Warehouse znajdziesz różnorodne zasoby. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, których modeli użyjesz. Możesz natrafić zarówno na bardzo proste obiekty, jak i bardzo realistyczne i zaawansowane modele 3D. Używanie gotowych zasobów cyfrowych z biblioteki zdecydowanie przyspieszy każdy proces projektowy i pomoże Ci uzyskać świetne efekty podczas pracy w programie 3D SketchUp do projektowania. 

Wybierz model 3D, którego potrzebujesz i bezpośrednio zaimportuj go do z biblioteki do programu SketchUp. Każdy z pobranych zasobów może być modyfikowany w oprogramowaniu. Śmiało zmieniaj kolory tekstur, zmieniaj style pobranych mebli, baw się kształtami i wymiarami. Stopień wykonywania zmian zawsze jest uzależniony jakości i skomplikowania pobranego modelu.  Niektóre dasz radę przekształcić według swojego gustu w ciągu kilku sekund, a nad innymi będziesz musiał popracować w programie do projektowania nieco dłużej. 

Szukaj interesujących Cię modeli w 3D Warehouse za pomocą wyszukiwarki zamieszczonej w bibliotece. Dzięki niej znajdziesz kilka do nawet kilkuset propozycji dotyczących interesujących Cię zasobów. Polecamy wyszukiwanie za pomocą zarówno języka polskiego, jak i języka angielskiego. W ten sposób w programie 3D SketchUp będziesz mógł pracować nad idealnie dopasowanymi do Twoich oczekiwań zasobami cyfrowymi. Warto przeglądać zarówno modele, jak i gotowe kolekcje, z których również można pobierać wybrane elementy. 

Co dokładnie znajduje się wśród zasobów cyfrowych 3D Warehouse?

Wśród kategorii modeli, które możesz zaimportować do programu 3D SketchUp, znajduje się aż 18 różnych klasyfikacji. Tutaj naprawdę masz z czego wybierać i to zupełnie za darmo! Sprawdź, jakie zasoby cyfrowe zamieszczono wśród modeli sklasyfikowanych jako:

- architektura;
- sztuka;
- zwierzęta;
- produkty budowlane;
- film;
- jedzenie i napoje;
- przemysł;
- rekreacja;
- ludzie;
- transport;
- meble;
- projektowanie wnętrz;
- produkty do wnętrz;
- krajobraz;
- wojsko;
- przedmioty użytkowe;
- inne.

Jeżeli wśród zasobów biblioteki 3D Warehouse nie znajdziesz wszystkiego, czego potrzebujesz to koniecznie sprawdź również zasoby największej polskiej biblioteki 3D ArchiUp