Oprogramowanie 3D dla uczniów i studentów | SketchUp Edukacja

Oprogramowanie 3D dla uczniów i studentów SketchUp Pro

Ucz się projektować w programie do projektowania SketchUp i zdobądź umiejętności,
które ułatwią Ci start na ścieżce zawodowej.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp Pro | Modelowanie 3D dla ucznówi i studentów

Edukacja SketchUp

Program 3D dla uczniów i studentów

Niezależnie czy uczysz się projektowania wnętrz, sztuki, budownictwa czy urbanistyki. SketchUp to program 3D dla uczniów i studentów, którego wszechstronność pozwala skorzystać z niego w wielu dziedzinach nauki, do realizacji Twoich projektów i pomysłów.

Licencje edukacyjne

Aby wykorzystać licencję edukacyjną SketchUp wystarczy, że się uczysz. Możesz uczęszczać do szkoły podstawowej, średniej lub uczelni wyższej o dowolnym kierunku. Rozpocznij przygodę z projektowaniem w SketchUp - najpopularniejszych programem do modelowania 3D.


SketchUp Pro | AR VR MR edukacja

SketchUp Studio dla edukacji

Licencja edukacyjna SketchUp zawiera ten sam komplet rozwiązań, które znajdziesz w wersji komercyjnej. Poznaj wszystkie możliwości programu do projektowania SketchUp i posłuż się nimi przy realizacji projektów na studiach i w późniejszej karierze.

Masz dostęp do narzędzi do dokładnego modelowania 3D i przygotowania dokumentacji technicznej, przez narzędzia przechowywania i współdzielenia Twoich projektów w chmurze po przeglądarki z pełnym wsparciem dla rzeczywistości cyfrowych VR/AR/MR.

Zestaw narzędzi SketchUp Studio

Intuicyjne modelowanie 3D

Łatwy w użytkowaniu interfejs oraz intuicyjne narzędzia, czynią SketchUp najprostszym rozwiązaniem do Twoich pomysłów w 3D.

Grafiki gotowe do prezentacji

Udostępniaj spójne i przykuwające uwagę grafiki używając SketchUp, LayOut i Sefaira.

Analiza wydajności budynku

Projektuj efektywne budynki, dzięki podanym informacjom dotyczącym energii, nasłonecznienia, komfortu cieplnego oraz klimatyzacji.

Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna

Zwiedzaj modele projektów w skali 1:1, stosując zestawy do rzeczywistości AR/VR oraz aplikacje mobilne.

Magazynowanie w chmurze

Zyskaj dostęp do projektów gdziekolwiek się znajdujesz, dzięki nieograniczonej możliwości przechowywania w chmurze.

Spersonalizuj swój projekt

Spraw aby Twój projekt zyskał niepowtarzalny wygląd dzięki niestandardowym stylom, materiałom oraz widokom.

Wiedza o SketchUp

Zapoznaj się z darmowymi materiałami edukacyjnymi, weź udział w naszych szkoleniach i wynieś swoje umiejętności na wyższy poziom.

Cały czas warto poszerzać i rozwijać swoją wiedzę. Przygotowaliśmy dla Was darmowe tutoriale i webinary abyście mogli poznać podstawy samodzielnie w swoich domach czy biurach. Podczas szkoleń i warsztatów opanujesz narzędzia oraz techniki modelowania w programie 3D SketchUp do projektowania. Tym samym będziesz umiał korzystać ze wszystkich możliwości oprogramowania.


Polecane produkty

Dlaczego warto wybrać subskrypcję SketchUp PRO dla szkół i uczelni? 

Uczysz się projektowania wnętrz? A może stawiasz na projekty architektoniczne, urbanistyczne lub  celujesz w sztukę? W każdym przypadku program do projektowania SketchUp 3D będzie doskonałym wyborem. To proste oprogramowanie, które pozwoli ci wszechstronnie rozwijać się w branży projektowej. Z myślą o uczniach i studentach stworzono specjalną subskrypcję z licencją edukacyjną. Korzystając z niej, możesz sporo zaoszczędzić i wiele się nauczyć. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, średniej, czy uczelni wyższej o dowolnym charakterze program 3D SketchUp może stać się narzędziem, które pozwoli Ci szlifować umiejętności projektowe. 

Jakie warunki należy spełnić, aby korzystać z programu do projektowania SketchUp w ramach licencji EDU? 

Chcąc skorzystać z licencji dla uczniów i studentów, powinieneś posiadać aktywny status ucznia lub studenta. Podczas składania zamówienia wystarczy, że okażesz dowód w postaci skanu jednego z poniższych dokumentów:

- ważnej legitymacji studenckiej / uczniowskiej;
- oświadczenia o odbywaniu edukacji od konkretnej placówki szkolnej/uniwersyteckiej;
- umowy zawartej ze uczelnią/szkołą.

Decydując się na zakup licencji edukacyjnej programu do projektowania 3D SketchUp, otrzymujesz roczną subskrypcję oprogramowania. Nie możesz jej wykorzystywać w celach komercyjnych. Ma ona służyć Ci do nauki projektowania. Jedną licencję możesz zainstalować jednocześnie zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na Twoim laptopie. W ten sposób jej użytkowanie staje się dużo wygodniejsze. 

Pracując na licencji edukacyjnej, masz dostęp do wszystkich narzędzi i funkcjonalności programu SketchUp do projektowania 3D. Korzystaj z nich i ćwicz, by doskonalić warsztat projektowy zarówno w szkole/na uczelni, jak i indywidualnie poza nią. Ćwiczenie to podstawa do kształtowania niezbędnych kompetencji projektowych, które pomogą Ci rozwijać karierę projektanta. Jeżeli nie jesteś przekonany do zakupu, skorzystaj z 7-dniowej wersji testowej programu SketchUp. To darmowy SketchUp, którego warto zainstalować na komputerze w celu zapoznania się z interfejsem i narzędziami tego prostego programu do projektowania. W ciągu miesiąca lepiej poznasz środowisko naszego oprogramowania i sprawdzisz, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie. 

Gdzie możesz uczyć się projektowania w oprogramowaniu SketchUp? Mamy coś dla Ciebie! 

Dbając o rozwój umiejętności, zapoznaj się z darmowymi materiałami edukacyjnymi, które przygotowali trenerzy ProGrupy. Znajdziesz wśród nich wartościową wiedzę i praktyczne wskazówki, dzięki którym program do projektowania SketchUp nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Zacznij od bezpłatnego kursu wprowadzającego do świata projektowania 3D. To zestaw 5 lekcji, które pozwolą Ci nie tylko zapoznać się z podstawowymi narzędziami, ale także  zrozumieć na czym polega praca z geometrią, komponentami, czy teksturami. 

Bez względu na to, czy fascynuje Cię projektowanie wnętrz w SketchUp, czy może projektowanie ogrodów zajrzyj do bazy wiedzy złożonej z naszych:

- serii tutoriali- gdzie krok po kroku omawiamy każde z narzędzi i funkcji programu 3D do projektowania SketchUp, LayOut i silnika renderującego V-Ray dla SketchUp; 
- serii tematycznych webinarów - gdzie wraz z trenerem przejdziesz przez triki i metody projektowania, które znacząco ułatwią Twoją pracę w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp. 

Szkolenia z programu 3D SketchUp i V-Ray dla SketchUp

Kiedy stwierdzisz, że samodzielna nauka to dla Ciebie za mało zapraszamy na nasze szkolenia i Warsztaty Wizualizacji. Obecnie organizujemy je głównie online, co jest dużym udogodnieniem dla uczestników. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, możesz łączyć się z trenerami poszerzając, kompetencje projektowe. 

Nasze szkolenia są organizowane zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Zacznij od podstaw, by później uczyć się bardziej zaawansowanych funkcji i metod projektowania. Skorzystaj ze szkoleń SketchUporaz szkoleń V-Ray dla Sketchup. Dodatkowo możesz również brać udział w specjalistycznym szkoleniu ze SketchUp LayOut, gdzie poznasz sposoby na tworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej oraz szkoleniu ze światła sztucznego w V-Ray dla SketchUp.  Przeważnie czas trwania szkoleń to jeden do trzech dni, które zdecydowanie poprawią Twoje umiejętności pracy w obu  programach. 

Dodatkową formą kształcenia są Warsztaty Wizualizacji. Jest to okazja do szlifowania umiejętności projektowania fotorealistycznych wizualizacji interiorów ( m.in.  łazienek, salonów, kuchni, przestrzeni komercyjnych), jak i exterior’ów ( w tym ogrodów). Wykonywane podczas Warsztatów Wizualizacji pracę możesz śmiało dołączyć do swojego portfolia projektowego. Podczas 3 dni spotkania z trenerem online uczestnicy na bieżąco zadają pytania, pracując nad swoimi projektami i zdobywając wiedzę. Warsztaty Wizualizacji organizujemy zarówno w formie bezpłatnej, jak i płatnej. Śledź terminarz naszych wydarzeń, by być na bieżąco z nadchodzącymi edycjami.