Biblioteka inteligentnych zasobów 3D

CHAOS Cosmos

Biblioteka inteligentnych zasobów dla programu do wizualizacji V-Ray

PRZEJDŹ DO CHAOS COSMOS
Chaos Cosmos

DARMOWA BIBLIOTEKA ZASOBÓW 3D DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

Chaos Cosmos to zbiór inteligentnych zasobów programu do tworzenia wizualizacji V-Ray. Znajdziesz tu setki modeli wysokiej jakości, które podzielono na 7 kategorii: Meble, Akcesoria, Oświetlenie, Roślinność, Pojazdy, Ludzie oraz Nieba HDRI. Zasoby te będą doskonale współpracować z Twoimi projektami V-Ray.

Chaos Cosmos Video
Chaos Cosmos | Projekt za pomocą kilku kliknięć

PROJEKT ZA POMOCĄ KILKU KLIKNIĘĆ

Chaos Cosmos ułatwia dodawanie świetnie wyglądającej zawartości 3D do projektów w silniku renderującym V-Ray. Dzięki bibliotece modeli gotowych do renderowania oraz przepięknym nieboskłonom HDR, możesz w ciągu kilku minut przygotować zarówno projekty architektoniczne, jak i wnętrzarskie.

Chaos Cosmos | Wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie

WYSELEKCJONOWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE

Dzięki starannie skonstruowanym modelom 3D mebli, drzew, samochodów, ludzi i wielu innym zasobom cyfrowym z łatwością odnajdziesz modele, których potrzebujesz, by tchnąć życie w Twoje projekty.

Chaos Cosmos | Inteligentne treści

INTELIGENTNE TREŚCI

Zasoby dostępne w Chaos Cosmos automatycznie prezentują właściwy poziom szczegółów, niezależnie z której strony na nie spoglądasz. W oknie podglądu mają lekką wagę, co zapewnia ich płynną interaktywność. W V-Ray Vision, są bardziej szczegółowe i zoptymalizowane pod kątem czasu rzeczywistego. W Chaos Vantage oraz podczas renderowania V-Ray, są prezentowanie jako w pełni szczegółowe i fotorealistyczne.

Chaos Cosmos | Bezproblemowa praca

BEZPROBLEMOWA PRACA W V-RAY

Chaos Cosmos został zaprojektowany, aby płynnie i bezproblemowo współpracować z V-Ray, a teraz jest zawarty również w V-Ray 5 dla 3ds Max, SketchUp, Rhino, Revit oraz Chaos Vantage. Zasoby Cosmos zapewniają spójny rendering dla V-Ray, V-Ray GPU, V-Ray Vision oraz Vantage.

Polecane produkty

Bezpłatna biblioteka inteligentnych zasobów - wykorzystaj je w pracując w programie do wizualizacji V-Ray 

Przypiesz pracę nad fotorealistycznymi wizualizacjami poznając zasoby cyfrowe Chaos Cosmos. To darmowa biblioteka 3D zawiera siedem kategorii modeli wysokiej jakości. Możesz z nich korzystać przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów, kiedy tylko zechcesz. Co dokładnie znajduje się w udostępnionych zasobach? 

Profesjonalne wizualizacje w V-Ray w szybszym czasie

Chaos Cosmos to ułatwienie w pracy każdego architekta i projektanta. Dzięki tej bibliotece 3D będziesz korzystać z modeli już gotowych do renderowania. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz i nie modeluj od zera. Całość modeli udostępnionych w tej bibliotece 3D pozostaje zebrana w jednym miejscu. Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs nie będzie powodował żadnych trudności w jej użytkowaniu. Siedem kategorii realistycznych zasobów cyfrowych Chaos Cosmos obejmuje:

- modele mebli;
- modele roślinności;
- modele pojazdów;
- modele oświetlenia;
- modele ludzi,;
- modele akcesoriów;
- gotowe nieba HDRI. 

Wszystkie możesz pobrać do swojego projektu, szybciej niż myślisz. Zasoby te będą doskonale współpracować z Twoimi projektami w programie do wizualizacji V-Ray. Dzięki ich bezpośredniej gotowości do renderingu nie musisz nad nimi w żaden sposób dodatkowo pracować. Dlatego tak chętnie z tej darmowej biblioteki 3D korzystają architekci i projektanci w codziennej pracy. Dołącz do ich grona i przetestuj możliwości Chaos Cosmos już teraz!