Kontakt

(+48) 880 50 55 50

biuro@sketchup.com.pl

ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k.

Pamiątkowa 2/23

61-512 Poznań

Konto bankowe

Alior Bank S.A., SWIFT: ALBPPLPW

89 2490 0005 0000 4600 4845 1100

Potrzebujesz pomocy?

Odwiedź nasze
... lub napisz do nas wiadomość
... lub skorzystaj z formularza

Osoby kontaktowe

Piotr Skoczyński
Dział handlowy

Telefon: +48 696 969 888
Email: piotr.skoczynski@progrupa.com

Tomasz Templin
Dział handlowy

Telefon: +48 889 630 630
Email: tomasz.templin@progrupa.com

Tomasz Olszewski
Edukacja / Dział handlowy

Telefon: +48 666 391 687
Email: tomasz.olszewski@progrupa.com

Arkadiusz Iwanoczko
Wsparcie techniczne / Szkolenia on-line

Email: pomoc@progrupa.com

Dawid Mąkinia
Szkolenia / Warsztaty

Telefon: +48 698 441 889
Email: dawid.makinia@progrupa.com

Dominik Gawroński
Szkolenia / Warsztaty

Telefon: +48 605 736 864
Email: dominik.gawronski@progrupa.com

Katarzyna Mendyk
Warsztaty / Wydarzenia / Marketing

Telefon: +48 889 902 901
Email: katarzyna.mendyk@progrupa.com

Dorota Kubiak
Sekretariat / Obsługa zamówień

Telefon: +48 698 062 082
Email: dorota.kubiak@progrupa.com

Aleksandra Bąbka
Księgowość

Telefon: +48 697 020 003
Email: aleksandra.babka@progrupa.com

Piotr Wysocki
Wsparcie techniczne ArchiUp

Telefon: +48 691 147 500
Email: piotr.wysocki@progrupa.com

Zarząd firmy

Karol Świętek
Dyrektor zarządzający

Telefon: +48 697 737 575
Email: karol@progrupa.com

Łukasz Popławski
Dyrektor zarządzający

Telefon: +48 600 262 692
Email: lukasz@progrupa.com

Nasi partnerzy

INTERCOM Jacek Zalewski
Jesienna 6 92-015 Łódź

Telefon: +48 607 682 759
Email: info@viasoft.pl

Softnow Regina Kiluk
ul. Kiełpińska 3/96, 01-707 Warszawa

Telefon: +48 530 339 506
Email: kontakt@softnow.pl

MARIVA Magdalena Piotrowska
Srebrzyńska 85/15, 94-209 Łódź

Telefon: +48 42 203 14 40
Email: biuro@rivasoft.pl

Graficzne.pl
ul. Boisko 33/21, 81-183 Gdynia

Telefon: +48 58 714 15 96
Email: sklep@graficzne.pl

VENTI sp.j.
Senatorka 31, 93-192 Łódź

Telefon: +48 42 632 23 32
Email: info@xnet.pl

CADSOFT Tomasz Grzyb
Bema 60, 01-244 Warszawa

Telefon: +48 22 862 30 50
Email: cadsoft@cadsoft.pl

EUPOL Paweł Owczarzak
Palinkiewicza 3, 63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 784 372 000
Email: sklep@dtpsoftware.pl