Darmowe modele 3D ArchiUp.com

Darmowe modele 3D

ArchiUp.com

Największa polska biblioteka darmowych modeli 3D.

Przejdź do serwisu
Darmowe modele 3D

Biblioteka ArchiUp.com

`

ArchiUp to największa polska biblioteka darmowych zasobów projektowych zawierająca modele 3D, tekstury, katalogi i instrukcje rzeczywistych produktów, przeznaczone dla projektów domów, wnętrz, łazienek, kuchni czy ogrodów.

Nie trać czasu na poszukiwanie zasobów projektowych. W ArchiUp.com znajdziesz dziesiątki tysięcy różnorodnych produktów, w różnych kategoriach, udostępnione przez wiodących producentów z kraju i zza granicy.


Narzędzie pracy projektanta

Wszystko czego potrzebujesz

Modele 3D rzeczywistych produktów

Znajdź dokładny, darmowy model rzeczywistego produktu, pasujący do Twojej wizji projektowej. Cyfrowa prezentacja projektu jest najbardziej skutecznym sposobem ułatwiającym podjęcie decyzji przez inwestora.

Zasoby projektowe

Masz dostęp do dziesiątków tysięcy plików: najwyższej jakości modeli 3D, tekstur, katalogów, instrukcji i wielu innych zasobów projektowych. Dla Twojej wygody usystematyzowano je po kategoriach, miejscach przeznaczenia, marce, typie plików, materiałach i wielu innych parametrach.


Wtyczka ArchiUp

Darmowe modele SketchUp

Poszukujesz darmowych modeli, które mógłbyś wykorzystać w projekcie SketchUp? W ArchiUp masz do dyspozycji 3500 tysiąca plików w formacie skp. Użyj filtra wyboru formatu pliku i znajdź w szybki sposób interesujące produkty, które umieścisz w scenie.

SketchUp jest jednym z najbardziej popularnych programów do projektowania 3D na świecie. Łącząc pracę w SketchUp z rozwiązaniami dostępnymi w ArchiUp.com sprawnie zrealizujesz swoje pomysły.

Pobierz Modele SketchUp

Wtyczka ArchiUp

Pobierz wtyczkę ArchiUp

Dzięki wtyczce ArchiUp masz szybki dostęp do zasobów projektowych serwisu bezpośrednio z programu SketchUp. Bez konieczności przerywania pracy możesz wyszukiwać produkty czy tekstury spełniające Twoje wymagania i pobierać je prosto do projektu SketchUp.
Pobierz wtyczkę

Narzędzie pracy projektanta

Narzędzie pracy projektanta

Szybki dostęp

Zapisuj ulubione modele 3D, które znalazłeś w bibliotece ArchiUp, aby mieć do nich dostęp w przyszłości. Przeglądaj historię pobranych zasobów, przygotuj zestawienie dla inwestora lub oznaczaj produkty na wizualizacjach projektu.

Współpraca z producentami

Poznaj marki przyjazne architektom i projektantom. Wykorzystuj udostępnione zasoby projektowe, kontaktuj się z producentami i nawiąż współpracę.


Profile Projektantów

Profile Projektantów

Serwis ArchiUp.com zrzesza architektów i projektantów wielu różnych branż, reprezentujących duże i mniejsze biura projektowe. Dołącz do naszej społeczności, zaprezentuj swoje prace i rozpocznij współpracę.

Wykorzystaj profil na ArchiUp jako portfolio Twoich prac. To darmowa, profesjonalna wizytówka przechowująca najważniejsze informacje o Tobie i zakresie Twojej działalności. Umieścisz tutaj także projekty, którymi chcesz pochwalić się klientom czy społeczności ArchiUp.

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp