SketchUp planowanie urbanistyczne

SketchUp do planowania przestrzennego

Przygotuj modele 3D zabudowy i zagospodarowania terenu.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp narzędzia urbanistyczne

Projektowanie urbanistyczne

Narzędzia do planowania przestrzennego

Zajmujesz się planowaniem przestrzennym? Połącz w SketchUp dane z różnych źródeł z modelami 3D. Importuj pliki CAD 2D, obiekty 3D, dane DEM lub chmury punktów. Wykorzystaj je jako bazę Twojego projektu planistycznego.

Geolokalizacja w projekcie 3D

Wykorzystaj narzędzie geolokalizacji, dzięki któremu jednym kliknięciem pozyskasz obraz z dokładnym odwzorowaniem terenu. Otrzymane dane możesz szybko zmodyfikować a współrzędne geograficzne ułatwią analizę zacienienia zgodnie z rzeczywistym położeniem.


SketchUp wizualizacje urbanistyczne

Prezentacja planu

Wizualizacje urbanistyczne

Łatwo przygotujesz modele 3D zabudowy i zagospodarowania terenu, wykorzystując ilustracje i animacje. Wysyłaj swoje modele do LayOut, przedstaw każdy detal swojej propozycji i twórz szczegółowe, kolorowe plany 2D z notatkami i widokami modeli w skali.

Makiety urbanistyczne

Zaprezentuj alternatywne koncepcje projektowe w celu wybrania najlepszego planu zabudowy i zagospodarowania terenu. Swoją makietę możesz także przygotować w postaci wydruku 3D wprost ze SketchUp.


elementy projektu 3dwarehouse

Miliony modeli w zasięgu ręki

Znajdź model czegokolwiek potrzebujesz

Potrzebujesz elementów małej architektury miejskiej do projektu? Nie musisz modelować każdego elementu od podstaw. Setki tysięcy obiektów – od roślinności czy pojazdów, aż po ludzi – znajdziesz do pobrania (za darmo) w SketchUp 3D Warehouse.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty