SketchUp dla architektury krajobrazu

SketchUp do pracy w drewnie

Rozpocznij pracę z wyrobami z drewna od zaprojektowania ich w SketchUp 3D.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
Program do pracy z drewnem 1

PROJEKTOWANIE W 3D

Narzędzie do projektowania mebli

SketchUp to łatwy w użyciu program do modelowania 3D, który pozwali Ci przeanalizować rozwiązania konstrukcyjne na komputerze, zanim skierujesz je na produkcję w warsztacie. Wykonaj projekt 3D mebli do salonu czy szafek do kuchni w szybki i intuicyjny sposób.

Wypróbuj warianty projektu w formacie 3D

Eksperymentowanie z projektem szaf w programie 3D jest dużo tańsze niż eksperymentowanie w warsztacie. Wykorzystaj SketchUp żeby sprawdzić tyle projektów ile tylko zechcesz, nie tracąc przy tym ani kawałka drewna! Upewnij się, że Twoje pomysły są wykonalne i wyeliminuj wszelkie błędy, zanim zamówisz materiały.


Program do pracy z drewnem 2

Szybkie rezultaty

Rozwiń swoją efektywność, dzięki SketchUp! To łatwy do nauki program 3D, w którym stworzysz projekty z wykorzystaniem elementów drewnianych. Znając podstawy obsługi oprogramowania będziesz rysować co tylko zechcesz i jak zechcesz na każdym etapie pracy.

Program do pracy z drewnem 3

Zmierz dwa razy, utnij raz

Pomyśl o modelowaniu 3D swojego projektu jakby była to forma dokonywania ostatecznych pomiarów.

Dzięki SketchUp możesz poprawnie modelować pobierając wymiary i generować plany cięcia w formacie 3D, jeszcze zanim cokolwiek zmontujesz. Dzięki wysokiej dokładności programu SketchUp bez problemu uda Ci się wymodelować wszystko - poczynając od ścian szafek, a na połączeniach stolarskich kończąc.


Program do pracy z drewnem 5

Zestaw narzędzi 3D

Prawdziwe materiały

Załaduj zdjęcia słoi drewna, kolorów i wykończenia powierzchni lub pobierz je z katalogów materiałów dostępnych w 3D Warehouse.


Program do pracy z drewnem 4

Dokumentacja techniczna

Zmień swój model 3D w plan 2D, który będzie zawierał wymiary, detale, notatki..., to dokładnie wszystko czego potrzebujesz, by zacząć budować. Wydrukuj dokument albo wyeksportuj do plików DWG/DXF lub PDF i przekaż dalej.

Przygotuj raport zawierający informacje o modelu, dodawaj niezbędne elementy do planów cięcia i szacuj koszty.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty