Dibac dla SketchUp - Od rysunku 2D do modelu 3D

Dibac dla SketchUp
Od rysunku 2D do modelu 3D

Przygotuj projekt architektoniczny w prosty i szybki sposób.
Pracuj z Dibac dla SketchUp, wykorzystaj gotowe elementy, przejdź automatycznie
z rysunku 2D do modelu 3D, oszczędzaj czas i zdobywaj nowych klientów.

Kup licencjęlubPobierz Dibac
Projektowanie ścian i konstrukcji

Wygoda

Szybkie wstawianie ścian

Wykorzystując proste w użyciu narzędzi w swoim projekcie sprawnie wstawisz ściany o różnych kształtach i grubościach. Program ułatwi Ci także dodawanie ścian równoległych czy skośnych.

Gotowe elementy konstrukcyjne

W Dibac dla SketchUp znajdziesz gotowe elementy konstrukcyjne jak drzwi i okna. Dzięki zmianie parametrów czy automatyczne rozmieszczenie szybko dostosujesz je Twoich do wymagań projektowych.


Biblioteka obiektów rendering

Elastyczność

Wykorzystaj własne komponenty

Dibac pozwala korzystać z dowolnych własnych komponentów, które stworzyłeś lub pobrałeś z zewnętrznych bibliotek 3D (meble, pojazdy, roślinność itp.). Program najpierw wyświetli je w 2D, a następnie automatycznie przekonwertuje na 3D.

Schody i klatki schodowe

W Dibac dla SketchUp zaprojektujesz klatkę schodową od podstaw z jedną lub kilkoma sekcjami, jednakowymi stopniami lub kwadratowymi i prostokątnymi podestami. Możesz też rozpocząć od rysunku schodów w planie piętra, które zostaną automatycznie utworzone w 3D. Z dowolnym rodzajem kroków o dowolnym kształcie bez względu na to, czy są one równe, czy nierówne. Masz gwarancje, że wszystkie utworzone stopnie będą miały tę samą wysokość.


Konwersja z 2d do 3d

Pełna kontrola nad rozmieszczaniem

Kontroluj rozmieszczenie elementów w projekcie, dzięki dziesiątkom opcji i parametrów dostępnych z poziomu prostego i przejrzystego interfejsu użytkownika.Rozpraszaj obiekty na powierzchni wzdłuż krzywych lub indywidualnie wybieraj poszczególne punkty w modelu. Precyzyjnie zdefiniuj obszary, na których chcesz rozmieścić (lub nie) rozproszone obiekty. Generuj tylko obiekty widoczne dla kamery lub usuwaj te, które znajdują się zbyt daleko.To tylko kilka z wielu funkcji dostępnych w Skatter, które możesz stosować, by osiągnąć niesamowity efektowne rozmieszania obiektów i komponentów w projektach.

Polecane produkty