Automatyczne rozmieszczanie obiektów Skatter

Automatyczne rozmieszczanie obiektów
Skatter

Rozmieść i wyrenderuj setki tysięcy obiektów bez obciążania modelu.
Od włókien dywanu po drzewa w lesie, Skatter pomoże Ci uzyskać
wizualizację w szybki i łatwy sposób.

Kup licencjęlubPobierz Skatter
Renderowanie obiektów Skatter

Szybkość

Renderowanie setek tysiecy obiektów

Czy także obawiasz się, że ilość geometrii uniemożliwi normalne modelowanie przy pracy nad projektem zawierającym ogromne ilości roślinności, komponentów czy tłumów ludzi? Użyj funkcji „Render only” w programie Skatter wysyłając wszystkie informacje o obiektach bezpośrednio do silników renderujących, pomijając SketchUp. Zachowaj lekki plik SketchUp, z którego wygenerujesz ogromne ilości elementów dopiero na etapie renderowania.

Współpraca z silnikami renderującymi

Funkcja “Render only” jest dostępna da silników renderujących: V-Ray, Thea, Corona, Octane, Indigo, Enscape, Shaderlight, IRender nXt, Twilight Pro, Raylectron i Kerkythea.

Generowanie komponentów

Przyspiesz pracę przez automatyczne generowanie komponentów. Skatter rozmieści je w modelu wybraną przez Ciebie metodą. Użyj prawdopodobieństwa podczas rozmieszczania wielu typów obiektów, aby otrzymać precyzyjne kompozycje.


Biblioteka obiektów rendering

Parametryzacja

Pełna parametryzacja

Wróć do pracy i edytuj swoje modele w dowolnej chwili. Każde Twoje ustawienie i parametr są zapisane, więc nie ma konieczności zaczynać wszystkiego od początku.

Wbudowana biblioteka obiektów

Twórz ogromne powierzchnie trawy w ciągu zaledwie 4 kliknięć. Możesz użyć domyślnych ustawień dla trawy, drzew, krzewów czy żwiru lub zapisać własne parametry i nawet udostępniać je innym.


Kontrola rozmieszczenia obiektów obiektów Skatter

Pełna kontrola nad rozmieszczaniem

Kontroluj rozmieszczenie elementów w projekcie dzięki dziesiątkom opcji i parametrów dostępnych z poziomu prostego i przejrzystego interfejsu użytkownika. Rozpraszaj obiekty na powierzchni wzdłuż krzywych lub indywidualnie wybieraj poszczególne punkty w modelu. Precyzyjnie zdefiniuj obszary, na których chcesz rozmieścić (lub nie) rozproszone obiekty. Generuj tylko obiekty widoczne dla kamery lub usuwaj obiekty, które znajdują się zbyt daleko.To tylko kilka z wielu funkcji dostępnych w Skatter, które możesz wykorzystać w celu osiągnięcia wspaniałych efektów rozmieszania obiektów i komponentów.

Polecane produkty