V-Ray: silnik renderujący dla uczniów i studentów | V-Ray Edukacja

Twój partner w edukacji

V-Ray dla edukacji

Wykonaj pierwszy krok w kierunku zawodu grafika komputerowego, ucząc się projektowania fotorealistycznych wizualizacji.

Kup licencjęlubPobierz V-Ray dla SketchUp

Silnik renderujący dla edukacji

Jesteśmy tu aby pomagać przyszłym artystom grafiki komputerowej, architektom i projektantom w rozpoczęciu pracy z V-Ray.

Jeśli jesteś studentem, nauczycielem lub reprezentujesz instytucję edukacyjną, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny cennik na V-Ray i wszystkie inne produkty Chaos Group. Wersja edukacyjna V-Ray posiada wszystkie funkcje wersji komercyjnej, a w trakcie trwania licencji otrzymasz dostęp do wszelkich aktualizacji.
Dodatkowo otrzymujesz darmowe wsparcie techniczne oraz źródła do ćwiczeń i nauki, które pomogą Ci rozpocząć pracę w programie. Instytucje szkoleniowe mogą dodatkowo skorzystać ze zniżek uzależnionych od wielkości zamówienia. Zaczynajmy!

V-Ray dla Studentów i Nauczycieli

Studenci i nauczyciele

  • W pełni funkcjonalne oprogramowanie V-Ray. Profesjonalne narzędzia z dużymi rabatami!
  • Nielimitowany dostęp do najnowszych aktualizacji w trakcie obowiązywania licencji.
  • Darmowe wsparcie techniczne wraz z dostępem do edukacyjnych źródeł Chaos Group.
  • Nauczyciele zatrudnieni w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w instytucjach edukacyjnych mogą ubiegać się o bezpłatną licencję V-Ray Education Collection.
Uzyskaj licencję dla nauczyciela

V-Ray dla edukacji | Instytucje edukacyjne

Instytucje edukacyjne

  • V-Ray Collection to pełny pakiet narzędzi Chaos Group przeznaczony dla szkół i uczelni.
  • Instytucje edukacyjne mogą zakupić dowolną liczbę licencji.
  • Minimalna liczba zamówionych licencji: 6.
  • Dostępne specjalne licencje 1-roczne lub 3-letnie.
  • Nielimitowany dostęp do najnowszych aktualizacji w trakcie obowiązywania licencji.
  • Darmowe wsparcie techniczne wraz z dostępem edukacyjnych źródeł Chaos Group.
Uwaga! Licencje dla studentów / nauczycieli / instytucji edukacyjnych mogą być użyte wyłącznie do celów akademickich i nie powinny być wykorzystywane do jakichkolwiek prac komercyjnych. Wymagany jest dowód statusu studenta / nauczyciela / instytucji edukacyjnej.

Polecane produkty

Silnik renderujący V-Ray dla szkół, uczelni, nauczycieli i uczniów. Przekonaj się, jak wykorzystać program w edukacji! 


Profesjonalne projektowanie wnętrz, ogrodów, czy budynków może być zawodowym marzeniem niejednego ucznia, czy studenta. Dlatego z myślą o młodych projektantach, którzy dopiero zaczynają przygodę z projektowaniem i modelowaniem 3D, stworzono pakiet licencji edukacyjnych. Poznaj je bliżej, by wybrać najlepszą z możliwych opcji. Korzystając z oprogramowania V-Ray dla SketchUp już na początku drogi projektowej uczniowie mają szansę nauczyć się pracy z fotorealistycznymi wizualizacjami w najpopularniejszym silniku renderującym. Każda licencja edukacyjna V-Ray Collection Edu posiada wszystkie funkcje standardowych licencji klasycznych wraz z dostępem do aktualizacji oprogramowania. Należy pamiętać, że wszystkie oferowane licencje edukacyjne nie dają uprawnień do wykonywania projektów komercyjnych.

Program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp licencja dla szkół i uczelni 

Prowadząc zajęcia z projektowania i modelowania 3D dużo łatwiej będzie je realizować w oparciu o praktyczne warsztaty. Zarówno szkoły, jak i uczelnie mają możliwość wykupienia dowolnej liczby licencji w formie 1-rocznej i 3-letniej. Zakup powyżej sześciu licencji oprogramowania do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek. Warto rozważyć taką inwestycję w rozwój uczniów i studentów. Praktyczne zajęcia wniosą o wiele więcej umiejętności niż sama teoria. Pod okiem doświadczonych nauczycieli młodzi projektanci będą mogli zgłębiać tajniki renderingu.

W ramach licencji edukacyjnej każda szkoła, jak i uczelnia mogą liczyć na wsparcie techniczne oraz dostęp do materiałów edukacyjnych od Chaos Group. Pomysłów na ciekawe lekcje, które będą sukcesywnie poszerzać umiejętności pracy z fotorealistycznymi wizualizacjami, z pewnością nie zabraknie!

Program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp licencja dla nauczycieli

Każdy nauczyciel zatrudnieniony w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w instytucjach edukacyjnych ma prawo ubiegać się  o bezpłatną licencję V-Ray Education Collection. Będzie miała ona dostęp do wszystkich aktualizacji V-Ray dla SketchUp i pozostałych produktów wchodzących w zakres licencji V-Ray Education Collection, co pozwoli przekazywać podczas zajęć praktyczną wiedzę. Inspiracją dla tematyki poszczególnych lekcji mogą stać się materiały do nauki od Chaos Group, udostępniane przy zakupie programu. Nauczyciel podczas zamawiania licencji programu jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu zaświadczającego, który będzie stanowił potwierdzenie miejsca zatrudnienia. 

Program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp licencja dla uczniów i studentów

Studenci i uczniowie bez względu na etap podejmowanej edukacji również mogą zakupić własną licencję edukacyjną. Wykorzystując ją do nauki tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w V-Ray dla SketchUp mają szansę poszerzyć swoje umiejętności projektowe nie tylko w murach szkoły, czy uczelni, ale również w warunkach domowych. Należy pamiętać, że licencja edukacyjna na program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp może służyć jedynie nauce, nie wolno z niej korzystać w celach komercyjnych.

Warunkiem do otrzymania licencji jest przedstawienie jednego z niżej wymienionych dokumentów:

- zaświadczenia o statusie studenta/ucznia ze szkoły lub uczelni,
- skan aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej,
- umowa z szkołą/uczelnią.

Licencja oprogramowania dla uczniów i studentów jest ważna przez rok użytkowania. Po tym czasie należy ją przedłużyć, by móc kontynuować naukę pracy z silnikiem renderującym V-Ray dla SketchUp.