SketchUp projektowanie wnętrz komercyjnych

SketchUp do wnętrz komercyjnych

Efektywna i funkcjonalna przestrzeń komercyjna.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
Projektowanie wnętrze komercyjnych w SketchUp

Wyjątkowe wnętrza komercyjne

Model 3D przestrzeni komercyjnych

Przygotuj profesjonalny projekt wnętrz dla biur, restauracji, kawiarni, hoteli, sklepów i innych przestrzeni komercyjnych. Przedstaw inwestorowi Twoje pomysły projektowe za pomocą czytelnego modelu 3D w SketchUp.

Kompletny projekt w SketchUp

W modelu SketchUp możesz umieścić wszelkie informacje o palecie kolorów i doborze materiałów, mebli, oświetlenia i innego wyposażenia. Stwórz piękny trójwymiarowy schemat powierzchni komercyjnej i zaoszczędź czas i pieniądze.


Projektowanie wnętrze komercyjnych w SketchUp

Aranżacja wnętrz

Zasoby projektowe

Wykorzystaj do aranżacji wnętrz biblioteki zasobów projektowych 3D Warehouse lub ArchiUp.com z dokładnymi modelami 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe elementy przyspieszą realizację Twojego projektu w SketchUp.


SketchUp profesjonalne projektowanie wnętrz

Komunikacja z inwestorem

Dokumentacja inwestycji

Wyeliminuj niespodzianki i kosztowne poprawki dzięki dokładnej dokumentacji technicznej. Połącz widoki modelu z tekstem i ilustracją 2D, aby przedstawić szczegóły projektu, materiały i opcje projektowe.

Twórz dokumenty prezentujące projekt, które użyjesz na potrzeby sprzedaży i marketingu. Rysunki aranżacji wnętrz będą jednocześnie zawierały wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do realizacji inwestycji.


SketchUp wizualizacje wnętrz komercyjnych

Prezentacja projektu

Wizualizacja powierzchni komercyjnych

Wizualizacje projektów powierzchni komercyjnych używane są przy wyborze najlepszych rozwiązań przestrzennych, do kontaktu z inwestorami i wykonawcami a także do przygotowania materiałów marketingowych.

Rzeczywistość wirtualna

Umieść model w realnym środowisku i docelowym otoczeniu. SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) pozwoli doświadczyć projektu tak, jakby już powstał. Zaprezentuj projekt inwestorom w skali 1:1 i pokaż go od wewnątrz, przed realizacją inwestycji korzystając z urządzeń do rzeczywistości wirtualnej (VR).

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty