Modelowanie organiczne 3D | Artisan dla SketchUp

Modelowanie organiczne 3D Artisan

Narzędzia do podziału, rzeźbienia i wygładzania dla artystów,
projektantów i architektów krajobrazu.

Kup licencjęlubPobierz Artisan
Artisan | Narzędzia do modelowania organicznego

Narzędzia do modelowania organicznego

Zajmujesz się projektowaniem 3D terenu, mebli, postaci, rzeźb, zasłon i poduszek, skał, pni drzew i roślin lub innych organicznych kształtów? Artisan ułatwi Twoją pracę i pozwoli osiągnąć realistyczne efekty w Twoich projektach.

Narzędzia Artisan

Solidny algorytm podziału umożliwi Ci edycję nawet bardzo złożonej geometrii. Podziel i wygładź wybrane płaszczyzny, grupy lub komponenty. Zagnij krawędzie lub wierzchołki, aby utworzyć ostre krawędzie.

Wykorzystując Artisan będziesz mógł rzeźbić w modelu 3D jakbyś malował za pomocą wirtualnego pędzla. Dodatkowo możesz zredukować liczbę wielokątów w siatce i wygładzać geometrię.


Polecane produkty

Modelowanie organiczne w programie do projektowania SketchUp. Wykorzystaj potencjał wtyczki Artisan w codziennej pracy projektowej!

Pracując w programie 3D SketchUp warto sprawdzić działanie wielofunkcyjnej wtyczki Artisan. Sprawdza się ona przede wszystkim przy pracy nad organicznym modelowaniem kształtów i terenu. Jej zastosowanie pozwala uzyskać bardzo realistyczne efekty w różnorodnych projektach. Dbając o realizm Twoich koncepcji projektowych, nie wahaj się i postaw na wdrożenie tego rozwiązania do codziennego warsztatu pracy. 

Projektowanie mebli i kształtowanie terenu w programie 3D

Pracując w SketchUp, szybko przekonasz się, że dzięki rozszerzeniom, takim jak Artisan możesz tworzyć projekty dużo efektywniej. Dzięki tej wtyczce możliwe jest sprawne projektowanie organicznych modeli np. mebli, tkanin, zasłon, czy poduszek. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy program SketchUp jest wykorzystywany do projektowania wnętrz. Natomiast w przypadku projektowania ogrodów w SketchUp Artisan pomaga zaoszczędzić czas m.in. przy pracy nad kształtowaniem terenu, a także skał, pni drzew i roślinności. Działanie tego rozszerzenia opiera się przede wszystkim na wygładzaniu geometrii obiektów oraz możliwości jej odpowiedniego rzeźbienia. 

Koniecznie przetestuj możliwości wtyczki Artisan w programie do projektowania SketchUp. Szybko przekonasz się, że dzięki niej dużo szybciej wygładzasz i rzeźbisz, modele niezbędne do zaprojektowania Twoich rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb klientów. Zaoszczędzając czas za pomocą kilku kliknięć, masz możliwość uzyskania pożądanych efektów, które zdecydowanie podniosą jakość Twoich prac.