Samodzielna biblioteka modeli i materiałów - Podium Browser

Samodzielna biblioteka modeli i materiałów
Podium Browser

Skorzystaj z ponad 20 000 wysokiej jakości modeli i fotorealistycznych materiałów
gotowych do renderowania w SketchUp przy użyciu SU Podium.

Kup licencję
Gotowe do renderowania

Gotowe do renderowania

Umieść w swoim projekcie elementy biblioteki Podium Browser, które są już skonfigurowane do renderowania w SU Podium. Wszystkie oprawy oświetleniowe zawierają światła Podium i emitują światło.

Materiały posiadają skonfigurowane realistyczne właściwościami, takimi jak odbicie, załamanie, przezroczystość i bump.

W Podium Browser znajdziesz wysokiej jakości tekstury i szczegółowe modele, które zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności czasu renderowania.


Łatwe użytkowanie

Łatwe użytkowanie

Korzystaj z bibliotekiPodium Browser tak jak z 3D Warehouse - wystarczy kliknąć miniaturę w przeglądarce, aby pobrać zawartość do modelu SketchUp, a następnie renderować za pomocą SU Podium.

Wszystkie modele i materiały Podium Browser są skonfigurowane z właściwościami materiałów i wysokiej jakości tekstur silnika renderującego Podium, w celu uzyskania realistycznych wizualizacji bez dodatkowego przygotowania.


Zasoby projektowe

Zasoby projektowe

W bibliotece Podium Browser znajdziesz tysiące elementów w ponad dwudziestu kategoriach, które możesz wykorzystać w projekcie. Do Twojej dyspozycji są między innymi meble, materiały, oświetlenie, rośliny, pojazdy, dekoracje, ludzie i zwierzęta, sprzęt sportowy czy wyposażenie biur.

Polecane produkty