Jedna licencja. Nieograniczone możliwości | V-Ray Collection

V-Ray Collection

Jedna licencja.
Nieskończone możliwości projektowania realistycznych wizualizacji.

Kup licencjęlubPobierz V-Ray
V-Ray Collection

V-Ray, Phoenix FD, Chaos Cloud i Chaos Scans w jednym pakiecie

Zyskaj natychmiastowy dostęp do 15 produktów Chaos na jednej licencji, dla wszystkich artystów i projektantów poszukujących twórczej wolności i elastyczności! V-Ray Collection daje pełną swobodę pracy z aplikacjami 3D, pozwala na tworzenie Twoich osobistych zestawień fotorealistycznych renderów, płynnej symulacji oraz eksploracji scen czasu rzeczywistego, które zastosujesz w każdym projekcie!

Uwolnij swoją pracę

Dowolne poruszanie się między aplikacjami 3D. Proste udostępnianie zawartości i łatwa praca z innymi.

Bądź zawsze na czasie

Natychmiastowy dostęp do aktualnych wersji i wykorzystanie najnowszych technologii.

Uprość ustawienia

Nie ma potrzeby żonglowania między wersjami i datami przydatności. Jedna licencja to najprostsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.

V-Ray Collection

Najlepszy zestaw narzędzi do renderingu 3D i symulacji

V-Ray Collection | Renderuj wszystko bez wyjątku

Z V-Ray wyrenderujesz wszystko bez wyjątku

Rewolucyjne projekty. Poruszające opowieści. Sztuka jakiej świat jeszcze nie widział... Niezależnie od tego jaka jest Twoja wizja, program do wizualizacji V-Ray pomaga w powołaniu jej do życia. Twórz fotorealistyczne obrazy oraz animacje z wiodącym w branży silnikiem renderującym.

V-Ray Collection zawiera V-Ray do następujących aplikacji do projektowania i modelowania 3D: 3ds Max, Maya, SketchUp, Rhino, Revit, Modo, Cinema 4D, Unreal, Houdini, Nuke oraz Blender.


V-Ray Collection | Phoenix FD

Używając Phoenix FD stworzysz dowolny rodzaj symulacji płynów

Wystartuj rakietę. Zatop okręt. Roztop czekoladę! Albo nalej piwo z idealną pianką... Phoenix FD to wielofunkcyjne narzędzie do symulacji dynamiki płynów dla artystów. Tworzy realistyczne efekty płynów, takie jak: ogień, dym, ciecz, ocean, mgła oraz wiele innych. Szybka konfiguracja, wbudowane wstępne ustawienia oraz proste sterowanie z pewnością ułatwią Ci pracę.

Phoenix FD jest dostępny dla: Autodesk, 3dsMax oraz Maya.


V-Ray Collection | Wizualizacje w czasie rzeczywistym

NAJSZYBSZA DROGA DO WIZUALIZACJI W CZASIE RZECZYWISTYM.

Chaos Vantage naprawdę ułatwia życie jeśli chodzi o czas rzeczywisty. Przygotowanie sceny do działania w czasie rzeczywistym zabiera sporo pracy i jest skomplikowane, ale w Chaos Vantage to kwestia paru kliknięć. Nawet w przypadku produkcji bardzo szczegółowych scen, możesz eksplorować i działać w nich od razu.

V-Ray Collection | Wykorzystuj niewiarygodnie realne materiały

Wykorzystuj niewiarygodnie realne materiały

Skorzystaj z perfekcyjnie zeskanowanych materiałów, których stworzenie mogłoby zabrać Ci długie godziny. Ponad 1000 materiałów z uwzględnieniem plastiku, metalu, skóry, a nawet wielowarstwowych lakierów samochodowych, które możesz wrzucić do swojego kolejnego projektu.

V-Ray Collection | Renderuj wszystko w chmurze

Renderuj wszystko w chmurze

Chaos Cloud to jedno-klikowe rozwiązanie renderujące. Jest tak proste jak wciśnięcie przycisku. To brak sprzętu komputerowego i wirtualnych maszyn, które trzeba konfigurować. Po prostu startujesz render, a Chaos Cloud zajmuje się resztą. V-Ray Collection uwzględnia 20 punktów kredytowych Chaos Cloud rocznie.

Polecane produkty

Zadbaj o wysokiej jakości render wszystkich Twoich projektów  - postaw na pakiet narzędzi do projektowania 3D V-Ray Collection

Fotorealistyczne wizualizacje, które oddają realizm wszystkich detali zamieszczonych w projekcie, przekonają do Twoich rozwiązań niejednego inwestora. Zadbaj o precyzyjny rendering projektów zaprojektowanych w programie 3D SketchUp, stawiając na silnik renderujący V-Ray. Korzystając z dostępu do pakietu 15 produktów Chaos, który oferuje zestaw V-Ray Collection zyskujesz szereg przydatnych narzędzi projektowych.

Dlaczego warto wybrać V-Ray Collection do codziennej pracy?

Bezproblemowa praca z różnymi aplikacjami 3D w ramach jednej licencji, pozwala na tworzenie rozwiązań, które mogą stać się Twoim wyróżnikiem na rynku projektantów. Symulacja projektów będzie przedstawiała je zupełnie tak, jakby były już zrealizowane w rzeczywistości, co może przekonać do Twoich pomysłów nawet najbardziej wymagających inwestorów. 

Przydatne aplikacje do pracy nad projektowaniem fotorealistycznych wizualizacji

Stawiając na program do wizualizacji V-Ray w ramach jednej licencji V-Ray Collection zyskujesz dostęp do wiodących aplikacji, które przydadzą się podczas profesjonalnego modelowania i projektowania 3D.

Wśród nich znajdują się:

- V-Ray dla 3ds Max,
- V-Ray dla Maya,
- V-Ray dla SketchUp,
- V-Ray dla Rhino,
- V-Ray dla Revit,
- V-Ray dla Modo,
- V-Ray dla Cinema 4D,
- V-Ray dla Unreal,
- V-Ray dla Houdini,
- V-Ray dla Nuke,
- V-Ray dla Blender,
- Phoenix FD,
- Chaos Vantage,
- VRscans
- 20 kredytów Chaos Cloud, które umożliwiają proste przeprowadzenie renderingu projektów w chmurze. 

Przetestuj wszystkie dostępne aplikacje, by przekonać się, z jakimi najlepiej Ci się pracuje. Dzięki nim będziesz sprawnie tworzyć dowolny rodzaj fotorealistycznych wizualizacji z projektów wnętrz, ogrodów, czy budynków. Przekonaj się, jak wysokiej jakości programy do projektowania mogą usprawnić Twój warsztat pracy projektowej. Nie bez przyczyny uważamy, że z takim pakietem narzędzi jesteś w stanie wyrenderować wszystko, o czym zamarzysz bez wyjątku! Fotorealistyczne obrazy i animacje z V-Ray Collection nie mają granic. Przekonaj się!