SketchUp projektowanie 3D dla architektury
Affinity Designer

Pozwól rozwinąć się Twojej kreatywności z Affinity Designer - aplikacji,
dzięki której usprawnisz swoją pracę z grafiką wektorową i rastrową.

Poznaj ofertęlubPobierz Affinity

Niezbędne narzędzia graficzne

Przygotuj dowolny projekt graficzny w programie Affinity Designer. Znajdziesz w nim wszystkie profesjonalne narzędzia niezbędne do Twojej pracy, działające w sposób, o którym zawsze marzyłeś.

Szybka i sprawna praca

Affinity Designer został stworzony, aby z powodzeniem wykorzystywać możliwości najnowszego sprzętu komputerowego. Sprawny, responsywny i niesamowicie płynny – daje pełną przyjemność z użytkowania.

 • Przesuwaj i powiększaj z prędkością 60 klatek na sekundę.
 • Żywe gradienty na żywo, efekty i korekty.
 • Podgląd trybu mieszania w czasie rzeczywistym.
 • Podgląd wszystkich transformacji i edycji krzywych na żywo.

Skomplikowane projekty

Silnik kryjący się za Affinity Designer został stworzony do obsługi dużych dokumentów, więc możesz być pewny, że dodasz wszystkie drobne szczegóły bez wpływu na wydajność pracy.

 • Zoptymalizowany dla dokumentów o dowolnej złożoności.
 • Obsługuj tysiące obiektów bez opóźnień.
 • Organizuj elementy za pomocą grup warstw i oznaczania kolorami.
 • Widok konturu na żywo dla dokładnych wyborów.

Praca z wektorami lub rastrami

Jednym kliknięciem przełączaj się między wektorowymi i rastrowymi obszarami roboczymi o pełnej funkcjonalności. Pomyśl tylko, co to oznacza… dodaj teksturę pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyraźnych wektorów, zamykaj i przycinaj warstwy pikseli. To prawdziwa wolność twórcza, a możliwości są nieograniczone.

Wsparcie dla różnych urządzeń

Niezależnie od tego, czy korzystasz z Windows-a, Mac-a czy iPad-a format pliku jest dokładnie taki sam. Daje to pełną swobodę płynnej pracy z tym samym plikiem na różnych urządzeniach Twoich lub Twojego zespołu.

Optymalizacja pracy

Fundamentem Affinity Designer jest doświadczenie i potrzeby tysięcy projektantów z całego świata, z których korzystaliśmy przygotowując program. Do Twojej dyspozycji oddajemy nieograniczone obszary robocze, zapisywalną historię pracy, konfigurowalne skróty klawiaturowe, profile CMYK, 16 & 32bit RGB, Pantone, ICC i wiele innych udogodnień.

Kontrola kolorów

Pracuj w przestrzeniach kolorów RGB lub LAB - nawet do 32 bitów na kanał. Dodatkowo, jeśli projektujesz pod kątem drukowania, dla Twojej wygody obsługa Pantone, kompleksowe zarządzanie kolorami CMYK i ICC są wbudowane w standardzie.

Narzędzia do wektorów

Affinity Designer jest pełen narzędzi opracowanych w celu osiągnięcia wysokiej produktywności przy zachowaniu 100% dokładności geometrii. M.in. kompleksowy zestaw narzędzi wektorowych, najlepsze dostępne narzędzie pióra i węzłów, stabilizacja ołówka i pędzla.

Milion+ procentowe powiększenie

Tak właśnie rozumiemy moc narzędzia. Od samego początku rozwijaliśmy nasz silnik tak, aby działał z dokładnością zmiennoprzecinkową. Co to znaczy? Powiększenie ponad 1 000 000 %!

Zaawansowane siatki i prowadnice

Możliwości konfigurowania siatek i prowadnic są prawie nieograniczone. Niezależnie od tego, czy jest to standardowy wzór siatki, czy wzór w pełni izometryczny z wieloma płaszczyznami, masz pełną kontrolę nad odstępami, podpodziałami, kątami i nie tylko.

Podgląd pikseli na żywo

Zapewnij w projekcie dokładność co do piksela, sprawdzając pracę w trybie podglądu pikseli. Pozwala on na przeglądanie wektorów zarówno w rozdzielczości standardowej, jak i siatkówki, dając pełny podgląd na żywo. Tym samym zobaczysz w jaki sposób każdy element projektu zostanie wyeksportowany.

Połączone symbole

Symbole umożliwiają użycie nieograniczonej liczby instancji tego samego obiektu podstawowego w całym projekcie. Edytuj jeden, a pozostałe natychmiast się zaktualizują. Tworzenie wielu wersji symboli z odłączonymi niektórymi atrybutami jest łatwe, co pozwala na naprawdę innowacyjne sposoby przyspieszenia pracy.

Profesjonalna wymiana danych

Zaawansowana obsługa plików jest podstawą technologii stojącej za Affinity Designer. Obsługiwane są wszystkie główne typy plików graficznych i wektorowych, w tym PDF / X4, EPS, SVG i PSD.

Wyrafinowana typografia

Niezależnie od tego, czy pracujesz z tekstem artystycznym dla nagłówków, czy z ramkami tekstu dla treści, w Affinity Designer możesz dodać zaawansowane style i ligatury z pełną kontrolą nad interlinią, kerningiem, śledzeniem i nie tylko. W dowolnym momencie zamień tekst na krzywe, aby przejąć pełną kontrolę i stworzyć własną wyjątkową, niestandardową typografię i uzyskać potrzebny efekt.

 • Kompleksowa obsługa OpenType.
 • Artystyczny tekst i ramki tekstowe.
 • Style znaków i akapitów.
 • Przepływ tekstu wzdłuż dowolnej ścieżki.

Projektowanie graficzne na iPad

Affinity Designer na iPad-a jest tak samo bogaty w funkcje, jak wersja na komputery stacjonarne. To profesjonalna aplikacja do projektowania graficznego zawierająca wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia oszałamiających ilustracji, brandingu, ikon, projektów UI / UX, projektów do druku, typografii, grafiki koncepcyjnej i wielu innych.


Polecane produkty