Licencja edukacyjna SketchUp

Oprogramowanie 3D dla uczniów i studentów

SketchUp Pro

Ucz się projektować w 3D w SketchUp i zdobądź umiejętności,
które ułatwią Ci start na ścieżce zawodowej.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
Modelowanie 3D dla ucznówi i studentów

Edukacja SketchUp

Program 3D dla uczniów i studentów

Niezależnie czy uczysz się projektowania wnętrz, sztuki, budownictwa czy urbanistyki. SketchUp to program 3D dla uczniów i studentów, którego wszechstronność pozwala skorzystać z niego w wielu dziedzinach nauki. do realizacji Twoich projektów i pomysłów.

Licencje edukacyjne

Aby wykorzystać licencję edukacyjną SketchUp wystarczy, że się uczysz. Możesz uczęszczać do szkoły podstawowej, średniej lub uczelni wyższej o dowolnym kierunku. Rozpocznij przygodę ze SketchUp - najpopularniejszych programem do modelowania 3D.


AR VR MR edukacja

SketchUp Studio dla edukacji

Licencja edukacyjna SketchUp zawiera ten sam komplet rozwiązań, które znajdziesz w wersji komercyjnej. Poznaj wszystkie możliwości SketchUp i posłuż się nimi przy realizacji projektów na studiach i w późniejszej karierze.

Masz dostęp do narzędzi do dokładnego modelowania 3D i przygotowania dokumentacji technicznej, przez narzędzia przechowywania i współdzielenia Twoich projektów w chmurze po przeglądarki z pełnym wsparciem dla rzeczywistości cyfrowych VR/AR/MR.

Zestaw narzędzi SketchUp Studio

Intuicyjne modelowanie 3D

Łatwy w użytkowaniu interfejs oraz intuicyjne narzędzia, czynią SketchUp najprostszym rozwiązaniem do Twoich pomysłów w 3D.

Grafiki gotowe do prezentacji

Udostępniaj spójne i przykuwające uwagę grafiki używając SketchUp, LayOut i Sefaira.

Analiza wydajności budynku

Projektuj efektywne budynki, dzięki podanym informacjom dotyczącym energii, nasłonecznienia, komfortu cieplnego oraz klimatyzacji.

Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna

Zwiedzaj modele projektów w skali 1:1, stosując zestawy do rzeczywistości AR/VR oraz aplikacje mobilne.

Magazynowanie w chmurze

Zyskaj dostęp do projektów gdziekolwiek się znajdujesz, dzięki nieograniczonej możliwości przechowywania w chmurze.

Spersonalizuj swój projekt

Spraw aby Twój projekt zyskał niepowtarzalny wygląd dzięki niestandardowym stylom, materiałom oraz widokom.

Wiedza o SketchUp

Zapoznaj się z darmowymi materiałami edukacyjnymi, weź udział w naszych szkoleniach i wynieś swoje umiejętności na wyższy poziom.

Cały czas warto poszerzać i rozwijać swoją wiedzę. Przygotowaliśmy dla Was darmowe tutoriale i webinary abyście mogli poznać podstawy samodzielnie w swoich domach czy biurach. Podczas szkoleń i warsztatów opanujesz narzędzia oraz techniki modelowania w SketchUp. Tym samym będziesz umiał korzystać ze wszystkich możliwości oprogramowania.


Polecane produkty