Modelowanie 3D dla szkół i uczelni

Oprogramowanie 3D dla szkół i uczelni

SketchUp Pro

Wykorzystaj specjalne licencje SketchUp dla szkół oraz uczelni.
Nauczaj projektowania i modelowania 3D używając profesjonalnych narzędzi.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
Modelowanie 3D dla ucznówi i studentów

INSTYTUCJE EDUKACYJNE

Specjalne licencje dla nauczycieli

Nauczyciele, którzy przedstawią odpowiednie zaświadczenie z miejsca zatrudnienia, mogą zakupić specjalną licencję SketchUp. Nie musisz prowadzić zajęć, na których wykorzystywany jest program, aby ją otrzymać.

Licencje laboratoryjne

SketchUp jest łatwym do nauki, a jednocześnie wyspecjalizowanym narzędziem, które studenci szybko opanują. Specjalne licencje laboratoryjne SketchUp przeznaczone są dla szkół i uczelni. Zainstalowane na komputerach stacjonarnych w salach szkoleniowych pozwolają przejść wprost do tworzenia projektów.

ZAPYTAJ O LICENCJĘ DLA NAUCZYCIELA

AR VR MR edukacja

SketchUp w twojej szkole

Materiały edukacyjne i wsparcie

Zyskaj dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych! Znajdziesz tutaj lekcje dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkowników. W razie potrzeby zaproponujemy wsparcie przy planowaniu zakresu kursów.

Dopasuj SketchUp do tematu zajęć

SketchUp jest jednym z najpowszechniej stosowanych na rynku programów do projektowania 3D. Dzięki setkom rozszerzeń rozwijających funkcjonalność programu dostosujesz go do potrzeb prowadzonych zajęć.

Wybierz dogodny plan dla swojej uczelni

Korzystne opcje licencjonowania są dostępne dla szkół i uczelni wyższych.

Sieciowe Licencje laboratoryjne

Instytucjonalne Licencje sprzętowe

Typ licencji
Licencje sieciowe do zainstalowania na komputerach stacjonarnych w laboratoriach komputerowych.
Licencje sprzętowe do zainstalowania na pojedynczym komputerze studenckim lub nauczycielskim, do użytkowania w, oraz poza siecią szkolną.
Cena
od 75 zł brutto, minimum 10 stanowisk
od 185 zł brutto, minimum 10 licencji
Ważność licencji
1 rok od daty zakupu
1 rok od daty zakupu
Instalacja
Licencja jest zarządzana za pośrednictwem chmury. Laboratoria muszą posiadać aktywne połączenie z internetem w celu autoryzacji i używania programu SketchUp.

Szkoła musi zakupić ilość licencji równą ilości użytkowników.

Pojedyncza licencja to pojedynczy kod licencyjny. Za każdym razem gdy na jakimś laptopie dodawana jest licencja, zostaje ona przypisana do konkretnego sprzętu i jest odejmowana od ogólnego zbioru licencji.

Laptopy muszą posiadać połączenie z internetem podczas autoryzacji i instalacji SketchUp. Podczas dalszego używania programu, połączenie z internetem nie jest wymagane.

Dostępne dla akredytowanych instytucji szkoleniowych, do użytku w ramach kształcenia. Nie mogą być stosowane do pracy komercyjnej (dla zysku) żadnego rodzaju.

Instytucje edukacyjne, które chcą korzystać z oprogramowania w celach innych niż dydaktyczny, nie kwalifikują się do skorzystania z cennika edukacyjnego, a są zobowiązane do zakupu licencji komercyjnej SketchUp. Departamenty i jednostki badawcze lub ds. zaopatrzenia/planowania, działające w ramach instytucji edukacyjnej również nie kwalifikują się.


Polecane produkty