Licencja edukacyjna V-Ray

CHAOS COSMOS

Biblioteka inteligentnych zasobów V-Ray

PRZEJDŹ DO CHAOS COSMOS
Chaos Cosmos

DARMOWA BIBLIOTEKA ZASOBÓW 3D DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

Chaos Cosmos to zbiór inteligentnych zasobów V-Ray. Znajdziesz tu setki modeli wysokiej jakości, które podzielono na 7 kategorii: Meble, Akcesoria, Oświetlenie, Roślinność, Pojazdy, Ludzie oraz Nieba HDRI. Zasoby te będą doskonale współpracować z Twoimi projektami V-Ray.

Chaos Cosmos Video

PROJEKT ZA POMOCĄ KILKU KLIKNIĘĆ

Chaos Cosmos ułatwia dodawanie świetnie wyglądającej zawartości 3D do projektów V-Ray. Dzięki bibliotece modeli gotowych do renderowania oraz przepięknym nieboskłonom HDR, możesz w ciągu kilku minut przygotować zarówno projekty architektoniczne, jak i wnętrzarskie.

WYSELEKCJONOWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE

Dzięki starannie skonstruowanym modelom 3D mebli, drzew, samochodów, ludzi i wielu innym zasobom cyfrowym z łatwością odnajdziesz modele, których potrzebujesz, by tchnąć życie w Twoje projekty.

INTELIGENTNE TREŚCI

Zasoby dostępne w Chaos Cosmos automatycznie prezentują właściwy poziom szczegółów, niezależnie z której strony na nie spoglądasz. W oknie podglądu mają lekką wagę, co zapewnia ich płynną interaktywność. W V-Ray Vision, są bardziej szczegółowe i zoptymalizowane pod kątem czasu rzeczywistego. W Chaos Vantage oraz podczas renderowania V-Ray, są prezentowanie jako w pełni szczegółowe i fotorealistyczne.

BEZPROBLEMOWA PRACA W V-RAY

Chaos Cosmos został zaprojektowany, aby płynnie i bezproblemowo współpracować z V-Ray, a teraz jest zawarty również w V-Ray 5 dla 3ds Max, SketchUp, Rhino, Revit oraz Chaos Vantage. Zasoby Cosmos zapewniają spójny rendering dla V-Ray, V-Ray GPU, V-Ray Vision oraz Vantage.