Nowy sposób licencjonowania VR

NADCHODZI NOWE!

Niebawem kompletnie nowe subskrypcje. Postaw na licencję wieczystą przed zmianą formy licencjonowania.
Sprawdź, co zmienia się od 7 lipca 2022 w licencjach programu V-Ray.

Kup licencję bezterminową w ciągu:
00dni
00godzin
00minut
V-Ray dla SketchUp

ZMIANA FORMY LICENCJONOWANIA V-RAY

Do 6 lipca 2022 masz możliwość zakupu licencji wieczystej lub jej aktualizacji do najnowszej wersji V-Ray. Wykorzystaj wszystkie zalety V-Ray 5, kup teraz i oszczędzaj! Wkrótce pojawi się nowa wersja, nowe funkcje, nowe ceny i nowa oferta. Więcej szczegółów ujawnimy już wkrótce.

WSZYSTKIE PLATFORMY

Teraz klienci mogą swobodnie wybierać integrację V-Ray, z której chcą korzystać.

CHAOS COSMOS

Nieograniczony dostęp do rosnących zasobów cyfrowych biblioteki Chaos Cosmos.

WSPARCIE TECHNICZNE

Jest dostępne we wszystkich typach subskrypcji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

POSTAW NA SILNIK RENDERUJĄCY V-RAY

V-Ray to najczęściej wybierane oprogramowanie przez biura projektowe i studia graficzne. Projektuj, korzystając z zestawu kreatywnych narzędzi. Pracuj ze światłem, cieniowaniem i renderingiem bez ograniczeń.

V-Ray Collection | Phoenix FD

KUP LICENCJĘ WIECZYSTĄ V-RAY

Postaw na bezterminowy dostęp do oprogramowania V-Ray. To najczęściej wybierany silnik renderujący wśród projektantów i architektów. Dzięki licencji wieczystej inwestujesz raz w program, z którego możesz korzystać bez ograniczeń. V-Ray 5 to możliwość podglądania renderingu Twojej pracy w czasie rzeczywistym, automatyczne oświetlanie scen z pomocą Light Gen i rozświetlanie renderów dzięki Light Mix.

V-Ray Collection | Phoenix FD

ZAKTUALIZUJ LICENCJĘ BEZTERMINOWĄ

Jeżeli już pracujesz z licencją wieczystą V-Ray 5 postaw na jej aktualizację. Do 6 kipca masz dostęp do najnowszych rozwiązań, które dotąd pojawiły się w programie do renderowania.

V-Ray Collection | Phoenix FD

POSTAW NA 3-LETNIĄ SUBSKRYPCJĘ PROGRAMU

Jeśli pracujesz dla wielu klientów i stale otrzymujesz nowe zlecenia, najlepszym rozwiązaniem będzie subskrypcja trzyletnia. Dzięki niej przez 36 miesięcy korzystasz ze sprawnie działającego narzędzia, z którego pomocą stworzysz niejeden zachwycający projekt. Przez równe trzy lata nie musisz martwić się o brak dostępu do oprogramowania, które będzie niezbędną pomocą przy tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Trzyletnia subskrypcja, to również najbardziej ekonomiczny i oszczędny finansowo wariant.

Zmiany w formie licencjonowania programu do renderowania V-Ray


Wkrótce nastąpią zmiany w polityce licencjonowania jednego z najpopularniejszych silników renderujących. To najlepszy moment na zakup licencji wieczystej lub aktualizację już posiadanego programu V-Ray. Wykorzystaj wszystkie zalety pracy z tym silnikiem renderującym i skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej. 

Dlaczego warto postawić na licencję bezterminową V-Ray?

Decydując się na inwestycje w wieczystą licencję V-Ray stawiasz na nieograniczony dostęp do programu. Możesz z niego korzystać bez ograniczeń czasowych! Jeżeli w codziennej pracy często pochylasz się nad fotorealistycznymi projektami, to narzędzie powinno znaleźć się wśród Twoich programów do projektowania 3D.

Dlaczego warto zaktualizować V-Ray?

Pracując z licencją wieczystą V-Ray warto od czasu do czasu wykonać jej aktualizację. Dzięki niej zyskujesz natychmiastowy dostęp do nowości, które pojawiły się w programie do renderowania. Możesz pracować w oparciu o najnowsze narzędzia i funkcje V-Ray, które znacząco przyspieszą postępy nad projektami.