SketchUp dla budownictwa

SketchUp dla budownictwa

Przygotuj projekt konstrukcji w profesjonalnym środowisku modelowania w 3D.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp od projektu do budowy

Od wstępnego projektu po fazę budowy

Dokładny model 3D konstrukcji

Używając oprogramowania 3D SketchUp do modelowania konstrukcyjnego oszczędzasz czas i pieniądze, unikając niepotrzebnych poprawek. Model 3D jest niezastąpiony w wizualizacji złożonych warunków terenowych, węzłów czy systemów budowlanych.

Łatwy import i eksport

Wykorzystaj zewnętrzną dokumentację CAD lub bez trudu wykonaj nową na podstawie dokładnego modelu 3D. SketchUp odczytuje i zapisuje różnorodne formaty plików CAD oraz 3D, więc będziesz mógł również współpracować z innymi platformami do modelowania.


SketchUp narzędzia dla budownictwa

Kompletny zestaw narzędzi

Twórz dokumentację projektową

Nie trać czasu na rysowanie planów od nowa. Pojedynczy model 3D przekształcisz szybko w rysunek 2D dzięki LayOut. Przygotuj dokumentację projektową w postaci planów, elewacji, przekrojów, detali, widoków modelu i każdego innego dokumentu potrzebnego do rozpoczęcia budowy.

Intuicyjne projektowanie budowli

Nie marnuj czasu na naukę skomplikowanych programów komputerowych! SketchUp to bez wątpienia najbardziej intuicyjne narzędzie do modelowania 3D. Każdy w Twoim zespole od dostawców po inżynierów, może nauczyć się obsługi tego intuicyjnego oprogramowania.


SketchUp współpraca

Współdzielenie informacji

Współpraca międzybranżowa

Współdziel informacje projektowe i koordynuj współpracę międzybranżową. Publikuj modele w chmurze za pośrednictwem Trimble Connect i pozwól współwykonawcom przeglądać i dodawać komentarze w przeglądarkach internetowych.

Poznaj projekt zanim go wybudujesz

Uniknij kosztownych poprawek analizując projekt w rzeczywistości wirtualnej, przed rozpoczęciem realnej budowy. Zastosuj SketchUp Viewer na smartfonie, tablecie lub urządzeniach do obsługi AR/VR i oprowadzaj klientów po modelach 3D w skali 1:1. Wykrywaj kolizje i pomagaj inwestorom w ocenie rozwiązań projektowych.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty