Dokumentacja techniczna dla SketchUp

Przejdź na subskrypcję
SketchUp Pro

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków promocji i zaoszczędź do 60% na subskrypcji SketchUp Pro.

Poznaj ofertę
Rysunki dla modelu 2D

Dla kogo?

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział użytkownicy posiadający komercyjne, bezterminowe licencje jednostanowiskowe lub sieciowe programu SketchUp Pro w wersji 2013 lub nowszej, z aktywnym lub wygasłym Support & Maintenance. Każdą licencję wieczystą można przekształcić tylko raz.
Poznaj inne zalety subskrypcji

Rysunki wykonawcze w LayOut

Co zyskujesz?

Będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami oraz częstszymi aktualizacjami i ulepszeniami programu. Bez problemu skorzystasz także z serwisu 3D Warehouse czy pomocy technicznej.

Nie tracisz swojej obecnej licencji bezterminowej, wraz z możliwością zainstalowania jej na nowych urządzeniach. Tym samym zyskujesz kolejne stanowisko pracy.

Dzięki subskrypcji SketchUp wykorzutasz w swojej pracy pakiet dodatkowych narzędzi: Trimble Connect , SketchUp Mobile Viewer, SketchUp Viewer dla XR i SketchUp Shop.


Rysun 2D

Za ile?

Skorzystaj z możliwości najnowszej wersji SketchUp i z zaoszczędź nawet do 60% za pierwszy okres subskrypcji SketchUp Pro.

Klienci z uprawnionymi licencjami bezterminowymi mają możliwość przejścia na roczną lub dwuletnią subskrypcję SketchUp Pro po specjalnych obniżonych cenach.

Skontaktuj się z nami i oszczędź do 60%

Rysunki wykonawcze w LayOut

Na jakich warunkach?

Zapoznaj się z kilkoma uwagami:
  • Aktywny Support & Maintenance zostanie zakończony po konwersji i nie będzie można go przywrócić.
  • Musisz wyrazić zgodę na Regulamin Promocji.
  • Okres subskrypcji rozpocznie się w dniu konwersji.
  • Ceny promocyjne mają zastosowanie tylko do pierwszego okresu nowej subskrypcji i nie są dostępne w przypadku odnawiania subskrypcji.
Regulamin promocji