Zyskaj dodatkową subskrypcję SketchUp Pro

Zyskaj dodatkową Subskrypcję SketchUp Pro

Program do projektowania SketchUp Pro w promocji - rabat 20%!
Skorzystaj z atrakcyjnych warunków promocji i zaoszczędź na subskrypcji!

Poznaj ofertę
SketchUp Pro | Zasady promocji

Zasady promocji

Każdy użytkownik komercyjnej licencji wieczystej SketchUp Pro ma możliwość zakupu rocznej subskrypcji programu SketchUp Pro z 20% rabatem. Jednocześnie użytkownik zachowuje swoją obecną licencję.

Jest to idealna szansa na uzyskanie dostępu do najnowszej wersji programu oraz dodatkowego pakietu narzędzi, dzięki którym projektowanie budynków, wnętrz, ogrodów, czy produktów stanie się jeszcze sprawniejsze.

Kup subskrypcję

SketchUp Pro | Nowa subskrypcja

Co zyskujesz?

Korzystając z promocji zyskujesz nową subskrypcję programu SketchUp Pro i dostęp do najnowszego produktu SketchUp for iPad, który da Ci możliwość projektowania w 3D gdziekolwiek jesteś.

Ponadto, nie tracisz swojej obecnej licencji bezterminowej i możliwości zainstalowania jej na nowych urządzeniach.

Dzięki subskrypcji oprogramowania SketchUp Pro będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami oraz częstszymi aktualizacjami, ulepszeniami programu i wykorzystasz w swojej pracy pakiet narzędzi: SketchUp Pro, LayOut, SketchUp for Web, Trimble Connect, Mobile Viewer, Viwer for HoloLens/Oculus/Vive.

Bez problemu skorzystasz również z serwisu 3D Warehouse - pamiętaj, że biblioteka 3D Warehouse jest dostępna tylko dla trzech ostatnich wersji programu.

Zyskasz także możliwość korzystania z pomocy technicznej.


SketchUp Pro | Dla kogo?

Dla kogo?

W akcji promocyjnej oferującej program SketchUp Pro w niższej cenie, mogą wziąć udział użytkownicy posiadający komercyjne, bezterminowe licencje jednostanowiskowe lub sieciowe programu SketchUp Pro w wersji 2013 lub nowszej, z aktywnym lub wygasłym Support & Maintenance. Każdą licencję wieczystą tego oprogramowania do projektowania można przekształcić tylko raz.
Poznaj inne zalety subskrypcji

SketchUp Pro | Zaoszczędź nawet do 60%

Za ile?

Skorzystaj z możliwości najnowszej wersji programu SketchUp do tworzenia projektów 3D i zaoszczędź 20% za pierwszy okres subskrypcji SketchUp Pro.

Klienci z uprawnionymi licencjami bezterminowymi mają możliwość zakupu rocznej subskrypcji SketchUp Pro po specjalnych obniżonych cenach.

Kup subskrypcję

SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Na jakich warunkach?

Zapoznaj się z kilkoma uwagami:
  • Aktywny Support & Maintenance zostanie zakończony po konwersji i nie będzie można go przywrócić.
  • Musisz wyrazić zgodę na Regulamin Promocji.
  • Okres subskrypcji rozpocznie się w dniu zakupu.
  • Ceny promocyjne mają zastosowanie tylko do pierwszego okresu nowej subskrypcji i nie są dostępne w przypadku odnawiania subskrypcji.
Regulamin promocji

Polecane produkty

Dlaczego warto skorzystać z promocji -20% na subskrypcję programu do projektowania SketchUp Pro? Poznaj 4 ważne powody!


Zastanawiasz się, czy decyzja o skorzystaniu z tej promocji będzie dobra? Nie zwlekaj z jej podjęciem zbyt długo! Program do projektowania wizualizacji SketchUp jest jednym z najpopularniejszych na świecie oprogramowań 3D. Dodatkowe stanowisko pracy w Twoim biurze to rozwiązanie, które zdecydowanie przyspieszy pracę każdego zespołu projektowego. Możliwość otrzymania subskrypcji programu w cenie z rabatem -20% to okazja, której nie warto przeoczyć. Jej niewykorzystanie w przypadku zapotrzebowania na kolejne stanowisko pracy w programie, będzie dużym błędem. Oszczędzając 22%, możesz zainwestować pieniądze w rozwój biznesu i Twoich pracowników. 

Po pierwsze - dodatkowe stanowisko do pracy w programie 3D SketchUp 

Jeżeli Twój zespół projektowy ma w planach powiększenie, to decyzja o zakupie subskrypcji na dodatkowe miejsce pracy będzie z pewnością tą udaną. Będąc użytkownikiem komercyjnej licencji wieczystej, możesz zdecydować się na zakup rocznej bądź 2-letniej subskrypcji programu do projektowania ze sporą zniżką. Zahamowanie płynności pracy nad projektami przez brak oprogramowania to sytuacja niepożądana, do której lepiej nie dopuszczać. Dbając o finanse i zadowolenie klientów lepiej postawić na inwestycje w narzędzie, dzięki któremu stworzysz niejeden wspaniały projekt architektoniczny, jak i projekt wnętrza, czy ogrodu lub koncepcje zagospodarowania przestrzennego. 

Po drugie - dostęp do najnowszych aktualizacji programu do tworzenia projektów 

Program SketchUp do projektowania nieustannie przechodzi przez proces aktualizowania narzędzi oraz funkcji. Jest dostosowywany do potrzeb i oczekiwań projektantów pracujących w oparciu o jego rozwiązania. Stawiając na zakup promocyjnej subskrypcji, zyskujesz dostęp do najnowszego pakietu narzędzi oprogramowania. Skorzystaj z możliwości optymalizacji pracy i wykorzystaj aktualizacje, by tworzyć jeszcze lepsze projekty.  

Po trzecie  - nie stracisz licencji bezterminowej 

Wybór subskrypcji SketchUp dostępnej w promocji -20% nie oznacza dla Ciebie utraty prawa do posiadanej już licencji bezterminowej. Możesz śmiało instalować oprogramowanie do tworzenia projektów 3D na dodatkowym urządzeniu. Należy zapamiętać, że akcja promocyjna jest skierowana do użytkowników, którzy w chwili decyzji o zakupie dodatkowej subskrypcji posiadają już jednostanowiskowe bądź sieciowe licencje komercyjne o charakterze bezterminowym. Licencje te powinny być wersjami z 2013 roku, bądź nowszymi. 

Po czwarte- oszczędności z promocji na SketchUp wydasz na co zechcesz 

Decydując się na zakup programu w promocji, możesz sporo zaoszczędzić. Płacisz całe 20% mniej niż za standardową wersję! Zaoszczędzone środki będziesz mógł przeznaczyć na inne potrzeby Twojego biura. W ten sposób dbasz o zrównoważony budżet.