Zyskaj dodatkową subskrypcję SketchUp Pro

Zyskaj dodatkową Subskrypcję SketchUp Pro

Program do projektowania SketchUp Pro w promocji - 60%! Skorzystaj z atrakcyjnych warunków promocji i zaoszczędź na subskrybcji

Poznaj ofertę
SketchUp Pro | Zasady promocji

Zasady promocji

Każdy użytkownik komercyjnej licencji wieczystej naszego oprogramowania 3D SketchUp ma możliwość zakupu rocznej lub 2-letniej subskrypcji programu SketchUp Pro z 60% zniżką. Jednocześnie użytkownik zachowuje swoją licencję bezterminową.

Jest to idealna szansa na zyskanie dodatkowego stanowiska pracy oraz dostępu do najnowszego pakietu narzędzi, dzięki którym projektowanie wnętrz, ogrodów, budynków, czy produktów stanie się sprawniejsze.

Kup subskrypcję

SketchUp Pro | Nowa subskrypcja

Co zyskujesz?

Korzystając z promocji na nasz program do projektowania 3D SketchUp zyskujesz nową subskrypcję programu SketchUp Pro i tym samym dodatkowe stanowisko pracy.

Ponadto, nie tracisz swojej obecnej licencji bezterminowej i możliwości zainstalowania jej na nowych urządzeniach.

Dzięki subskrypcji oprogramowania SketchUp Pro będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi funkcjami oraz częstszymi aktualizacjami, ulepszeniami programu i wykorzystasz w swojej pracy pakiet narzędzi: Trimble Connect , SketchUp Mobile Viewer, SketchUp Viewer dla XR i SketchUp Shop. Bez problemu skorzystasz również z serwisu 3D Warehouse czy pomocy technicznej.


SketchUp Pro | Dla kogo?

Dla kogo?

W akcji promocyjnej oferującej program 3D SketchUp Pro w niższej cenie, mogą wziąć udział użytkownicy posiadający komercyjne, bezterminowe licencje jednostanowiskowe lub sieciowe programu SketchUp Pro w wersji 2013 lub nowszej, z aktywnym lub wygasłym Support & Maintenance. Każdą licencję wieczystą tego oprogramowania do projektowania można przekształcić tylko raz.
Poznaj inne zalety subskrypcji

SketchUp Pro | Zaoszczędź nawet do 60%

Za ile?

Skorzystaj z możliwości najnowszej wersji programu SketchUp do tworzenia projektów 3D i zaoszczędź nawet do 60% za pierwszy okres subskrypcji SketchUp Pro.

Klienci z uprawnionymi licencjami bezterminowymi mają możliwość przejścia na roczną lub 2-letnią subskrypcję SketchUp Pro po specjalnych obniżonych cenach.

Kup subskrypcję

SketchUp Pro | Intuicyjny program do projektowania 3D

Na jakich warunkach?

Zapoznaj się z kilkoma uwagami:
  • Aktywny Support & Maintenance zostanie zakończony po konwersji i nie będzie można go przywrócić.
  • Musisz wyrazić zgodę na Regulamin Promocji.
  • Okres subskrypcji rozpocznie się w dniu zakupu.
  • Ceny promocyjne mają zastosowanie tylko do pierwszego okresu nowej subskrypcji i nie są dostępne w przypadku odnawiania subskrypcji.
Regulamin promocji

Polecane produkty

Dlaczego warto skorzystać z promocji na subskrypcję programu do projektowania SketchUp Pro? Poznaj 4 ważne powody!


Zastanawiasz się, czy decyzja o skorzystaniu z tej promocji będzie dobra? Nie zwlekaj z jej podjęciem zbyt długo! Program do projektowania wizualizacji SketchUp jest jednym z najpopularniejszych na świecie oprogramowań 3D. Dodatkowe stanowisko pracy w Twoim biurze to rozwiązanie, które zdecydowanie przyspieszy pracę każdego zespołu projektowego. Możliwość otrzymania subskrypcji programu w cenie z rabatem -60% to okazja, której nie warto przeoczyć. Jej niewykorzystanie w przypadku zapotrzebowania na kolejne stanowisko pracy w programie, będzie dużym błędem. Oszczędzając 60%, możesz zainwestować pieniądze w rozwój biznesu i Twoich pracowników. 

Po pierwsze - dodatkowe stanowisko do pracy w programie 3D SketchUp 

Jeżeli Twój zespół projektowy ma w planach powiększenie, to decyzja o zakupie subskrypcji na dodatkowe miejsce pracy będzie z pewnością tą udaną. Będąc użytkownikiem komercyjnej licencji wieczystej, możesz zdecydować się na zakup rocznej bądź 2-letniej subskrypcji programu do projektowania ze sporą zniżką. Zahamowanie płynności pracy nad projektami przez brak oprogramowania to sytuacja niepożądana, do której lepiej nie dopuszczać. Dbając o finanse i zadowolenie klientów lepiej postawić na inwestycje w narzędzie, dzięki któremu stworzysz niejeden wspaniały projekt architektoniczny, jak i projekt wnętrza, czy ogrodu lub koncepcje zagospodarowania przestrzennego. 

Po drugie - dostęp do najnowszych aktualizacji programu do tworzenia projektów 

Program SketchUp do projektowania nieustannie przechodzi przez proces aktualizowania narzędzi oraz funkcji. Jest dostosowywany do potrzeb i oczekiwań projektantów pracujących w oparciu o jego rozwiązania. Stawiając na zakup promocyjnej subskrypcji, zyskujesz dostęp do najnowszego pakietu narzędzi oprogramowania. Skorzystaj z możliwości optymalizacji pracy i wykorzystaj aktualizacje, by tworzyć jeszcze lepsze projekty.  

Po trzecie  - nie stracisz licencji bezterminowej 

Wybór subskrypcji SketchUp dostępnej w promocji -60% nie oznacza dla Ciebie utraty prawa do posiadanej już licencji bezterminowej. Możesz śmiało instalować oprogramowanie do tworzenia projektów 3D na dodatkowym urządzeniu. Należy zapamiętać, że akcja promocyjna jest skierowana do użytkowników, którzy w chwili decyzji o zakupie dodatkowej subskrypcji posiadają już jednostanowiskowe bądź sieciowe licencje komercyjne o charakterze bezterminowym. Licencje te powinny być wersjami z 2013 roku, bądź nowszymi. Mogą posiadać one wygasły lub nadal aktywny Support & Maintenance przypisany do programu SketchUp do projektowania. 

Po czwarte- oszczędności z promocji na SketchUp wydasz na co zechcesz 

Decydując się na zakup programu w promocji, możesz sporo zaoszczędzić. Płacisz całe 60% mniej niż za standardową wersję! Zaoszczędzone środki będziesz mógł przeznaczyć na inne potrzeby Twojego biura. W ten sposób dbasz o zrównoważony budżet.