SketchUp dla projektowania wnętrz

SketchUp do projektowania wnętrz

Zaprojektuj fascynujące i użyteczne wnętrza.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp projektowanie wnętrz w 3D

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Łatwe projektowanie wnętrz

Niezależnie czy przygotowujesz projekt powierzchni biurowych czy projektujesz wnętrza łazienki, salonu lub kuchni – z zestawem narzędzi SketchUp do modelowania 3D, zrealizujesz każdą inwestycję!

Zasoby projektowe

Wykorzystaj do aranżacji wnętrz biblioteki zasobów projektowych 3D Warehouse lub ArchiUp.com z dokładnymi modelami 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe, darmowe elementy pobrane bezpośrednio do modelu przyspieszą realizację Twojego projektu w SketchUp.


SketchUp aranżacja wnętrz LayOut

KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Rysunki aranżacji wnętrz

Twórz perfekcyjne dokumenty prezentujące projekt, które użyjesz na potrzeby sprzedaży i marketingu. Rysunki aranżacji wnętrz będą jednocześnie zawierały wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do realizacji inwestycji..

Dokładna dokumentacja

Połącz widoki modelu z tekstem i ilustracją wektorową 2D, aby przedstawić szczegóły projektu, materiały i opcje projektowania. Zanim przejdziesz na miejsce inwestycji wytwórz wszystkie potrzebne rysunki wraz z detalami. Będziesz mógł wtedy wyeliminować ewentualne błędy i uniknąć straty czasu i pieniędzy.


SketchUp wizualizacje wnętrz

Prezentacja projektu

Wizualizacje wnętrz

Użyj modelu 3D SketchUp do przygotowania wspaniałych wizualizacji wnętrz dzięki silnikom renderującym. Zaprezentuj efekty swojej pracy wykorzystując renderingi. Podkreśli najważniejsze i najlepsze detale projektu, a tym samym zachwycisz klienta.

Rzeczywistość wirtualna

Umieść model w realnym środowisku i docelowym otoczeniu. SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) pozwoli doświadczyć projektu tak jakby już powstał. Zaprezentuj projekt inwestorom w skali 1:1 i pokaż go od wewnątrz korzystając z urządzeń do rzeczywistości wirtualnej (VR).

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty