SketchUp dla projektowania wnętrz

SketchUp do projektowania wnętrz

Zaprojektuj niebanalne i użyteczne wnętrza!

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp projektowanie wnętrz w 3D

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Łatwe projektowanie wnętrz

Niezależnie czy przygotowujesz projekt powierzchni biurowych czy projektujesz wnętrza łazienki, salonu lub kuchni – z zestawem narzędzi SketchUp do modelowania 3D, zrealizujesz każdą inwestycję!

Zasoby projektowe

Wykorzystaj do aranżacji wnętrz biblioteki zasobów projektowych 3D Warehouse lub ArchiUp.com z dokładnymi modelami 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe, darmowe elementy pobrane bezpośrednio do modelu przyspieszą realizację Twojego projektu w SketchUp.


SketchUp aranżacja wnętrz LayOut

KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Rysunki aranżacji wnętrz

Twórz perfekcyjne dokumenty prezentujące projekt. Profesjonalne rysunki będą zawierały wszystkie niezbędne informacje konieczne do realizacji inwestycji. Dodatkowo możesz używać ich według własnych potrzeb np. w sprzedaży i marketingu.

Dokładna dokumentacja

Połącz widoki modelu z tekstem i ilustracją wektorową 2D,by dokładnie przedstawić szczegóły projektu, materiały i opcje projektowania. Zanim przyjedziesz na miejsce inwestycji stwórz wszystkie potrzebne rysunki z najdrobniejszymi detalami. To pozwoli eliminować ewentualne błędy oraz zaoszczędzi Twój czas i pieniędze.


SketchUp wizualizacje wnętrz

Prezentacja projektu

Wizualizacje wnętrz

Użyj modelu 3D SketchUp do przygotowania wyjątkowych wizualizacji wnętrz, które dzięki użyciu silników renderujących będą zawierały najdrobniejsze detale. Zaprezentuj efekty swojej pracy wykorzystując renderingi i oczaruj klientów.

Rzeczywistość wirtualna

Wykorzystując SketchUp Viewer dla rzeczywistości rozszerzonej (AR) umieścisz model w realnym środowisku i otoczeniu docelowym. Zaprezentuj projekt inwestorom w skali 1:1 zupełnie tak, jakby już istniał! Korzystając z urządzeń do rzeczywistości wirtualnej (VR) pokaż go od wewnątrz.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty