SketchUp dla architektury krajobrazu

SketchUp dla architektury krajobrazu

Kształtuj architekturę krajobrazu w przestrzeni 3D programu SketchUp.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp Teren 3D

Aranżacja krajobrazu

Projekty ogrodów, zieleni miejskiej i parków

Projektuj ogrody, zieleń miejską i parki w środowisku 3D SketchUp. Zmieniaj z łątwością kontury w płaszczyzny, dokładnie odwzoruj elementy krajobrazu lub modyfikuj istniejący teren. Zacznij pracę z plikami CAD w 2D, modelami 3D, lub zaimportuj własne obrazy i zeskanowane dane.

Odwzorowanie terenu

Użyj narzędzia do geolokalizacji i za pomocą jednego kliknięcia stwórz dokładne odwzorowanie terenu. Zobacz, gdzie będą padać cienie w ciągu dnia w dowolnej porze roku i miejscu na ziemi.


Cyfrowe modele drzew i krzewów

Biblioteki 3D roślin

Wykorzystaj biblioteki 3D roślin i zachwyć odbiorców swoimi projektami. Otrzymujesz dostęp do realistycznych modeli drzew i krzewów 3D, które powstały przy ścisłej współpracy ekspertów botaniki z grafikami komputerowymi.
Wypróbuj

Architektura krajobrazu model 3D

Narzędzia projektanta

Wykorzystaj dodatkowe obiekty 3D

Nie musisz modelować każdego elementu od zera! W bibliotece SketchUp 3D Warehouse znajdziesz setki tysięcy obiektów 3D do pobrania zupełnie za darmo – od roślinności, pojazdów, aż po ludzi.

Współpraca

SketchUp obsługuje pliki DWG, DXF, KMZ - i wiele innych formatów plików 3D najczęściej wykorzystywanych przy projektowaniu - dzięki czemu Twoja praca nie zostanie zakłócona.


Prezentacja architektura krajobrazu

Prezentacja projektu

Zaprezentuj projekt architektury krajobrazu od najlepszej strony stosując animacje, obrazy czy pliki wideo. Twórz przeloty lub spacery, które zabiorą klienta w podróż po projekcie.

Jasno zakomunikujesz swoją wizję dzięki eksportowi wysokiej jakości obrazów i zdjęć oraz plików wideo, które zaprezentują warianty i szczegóły projektu. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zaimponować klientom, umieść projekt SketchUp w zestawie do odbioru rzeczywistości VR/AR.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty