Modele 3D roslin do projektów

Modele 3D roślin
Laubdwerk Plants Kit

Wykorzystaj w swoich projektach najwyższej jakości
modele 3D roślin i uzyskaj niepowtarzalny realizm wizualizacji.

Kup licencjęlubPobierz Plants Kit
Cyfrowe modele drzew i krzewów

Cyfrowe modele drzew i krzewów

Zachwyć odbiorców swoimi projektami dzięki dokładnym, cyfrowym modelom drzew i krzewów. Modele powstały przy współpracy ekspertów botaniki i grafiki komputerowej, aby zapewnić najwyższy poziom realizmu. Tym samym otrzymujesz jedne z najlepiej wyglądających drzew i krzewów 3D.

Modele 3D pory roku

Biblioteki 3D roślin z całego świata

Każdy z zestawów Laubdwerk Plants Kit to samodzielna biblioteka 3D roślin. Każda roślina występuje w 36 odmianach na gatunek, tj. w 3 wariantach, 3 grupach wiekowych i 4 porach roku. To w sumie aż 360 modeli w zestawie. Zestawy Plants Kit zawierają rośliny z całego świata, występujące w danym regionie geograficznym. Dla Twoich projektów możesz wybierać od liściastych drzew ze strefy umiarkowanej po podzwrotnikowe rośliny pustynne.

Modele proxy roslin Plants Kit

Szybkość w działaniu

Przeciągnij potrzebny model 3D z biblioteki roślin bezpośrednio do projektu w SketchUp, 3ds Max, Maya, Cinema 4D lub Houdini. W Laubdwerk Plants Kit wykorzystuje się modele proxy. Elementy przedstawione w uproszczeniu w projekcie nie obciążają go, umożliwiając płynną i szybką pracę. Następnie, po obróbce w silniku renderującym V-Ray otrzymujemy wspaniałe wizualizacje.

Możesz także kontrolować poziom dokładności (LOD / Level of Detail) modelu rośliny ustalając zagęszczenie liści czy podział konarów. Dostosuj dokładność odwzorowania do potrzeb, a oszczędzisz czas i pamięć komputera.


Darmowe modele 3D roślin

Wypróbuj darmowe modele 3D roślin

Skorzystaj z pakietu darmowych modeli 3D roślin i przetestuj najwyższą jakość grafiki komputerowej z Laubdwerk Plants Kit. Uzyskaj niepowtarzalny realizm wizualizacji Twoich projektów dzięki pięciu gatunkom drzew i krzewów (w sumie 180 modeli).
Pobierz Plants Kit

Wymagania systemowe Plants Kit

Windows, MacOS

Komputer:
  • Komputer, na którym można uruchomić wersje SketchUp, 3ds Max, Maya, Cinema 4D, lub Houdini.
Dysk:
  • 10 MB miejsca na dysku twardym i dodatkowe miejsce dla modeli Laubwerk Plants (do 700MB na zestaw)
Wspierana wersja SketchUp:
  • 2014 lub nowsza
Wspierane programy:
  • Autodesk 3ds Max (2015-2021), Autodesk Maya (2015-2020, Win i Mac, Linux na zgłoszenie), MAXON Cinema 4D (R15-21, Mac i Win), lub Sidefx Houdini (Apprentice 14-15.5 Win, Linux na zgłoszenie)

Polecane produkty