Niezbędniki SketchUp

Niezbędniki SketchUp

Jesteś architektem? Projektantem wnętrz? A może zajmujesz się
projektowaniem ogrodów? Sięgnij po wtyczki, które znacząco ułatwią
Twoją pracę w SketchUp.

Wybierz pakiet

PRZYSPIESZ PRACĘ NAD PROJEKTAMI

Z myślą o architektach i projektantach pracujących w programie SketchUp oferujemy komplety wtyczek, które optymalizują proces projektowy. Zestawy narzędzi zostały pogrupowane w pakiety przeznaczone dla projektantów wnętrz i zieleni, architektów oraz artystów wizualizacji 3D.

Elementy architektoniczne

Niezbędnik dla Projektanta Wnętrz

Wybierz pakiet narzędzi, które znacząco usprawni codzienną pracę. Modelowanie organiczne 3D złożonej geometrii stanie się łatwiejsze z Artisan. Realistyczne efekty uzyskasz wykorzystując Profile Builder, a Transmutr przekonwertuje popularne formaty 3D (*.3ds, *.dae, *.fbx, *.obj) na pliki SketchUp.
Wybierz pakiet

Narzędzia do edycji

Niezbędnik dla Architekta

Przygotuj przekroje, plany i elewacje bezpośrednio w środowisku SketchUp, dzięki Skalp. Skorzystaj z zestawu narzędzi 1001bit do szybkiego, parametrycznego tworzenia komponentów architektonicznych. Opracuj analizę nasłonecznienia i zacienienia wykorzystując Shadow Analysis.
Wybierz pakiet

Projektowanie parametryczne

Niezbędnik dla Projektanta Zieleni

Zadbaj o niepowtarzalny realizm wizualizacji. Wybierz wtyczkę Plants Kit i zyskaj dostęp do biblioteki 360 modeli roślin. Wykorzystuj narzędzie Artisan do podziału, rzeźbienia i wygładzania. Rozmieść i wyrenderuj setki tysięcy obiektów korzystając z Skatter.
Wybierz pakiet

Narzędzia do edycji

Niezbędnik dla Wizualizacji

Projektuj fotorealistyczne wizualizacji z dbałością o każdy szczegół. Importer plików Transmutr Artist pomoże Ci sprawnie konwertować różne formaty 3D na pliki SketchUp. W celu szybkiego rozmieszania skomplikowanych obiektów oraz komponentów zastosuj Skatter, a szukając realistycznych modeli roślin sięgnij po Plants Kit.
Wybierz pakiet

Polecane produkty