SketchUp projektowanie 3D dla architektury

SketchUp dla architektury

Wykonaj całą pracę w SketchUp - programie
do projektowania architektonicznego 3D.

Kup licencję SketchUplubPobierz SketchUp
SketchUp architektura 1

Projektowanie

Program dla architektów

SketchUp jest programem dla architektów, który wspiera ich przez cały cykl powstawania budowli. Od wstępnego projektu przez dokumentację konstrukcyjną i współpracę międzybranżową,aż po analizę energetyczną.

Dokładny model architektoniczny

Skonstruuj całą budowlę wirtualnie w SketchUp, zanim przejdziesz na miejsce realizacji inwestycji. Dokładny, architektoniczny model 3D pozwoli uniknąć kosztownych błędów i opóźnień.


Rysunki w LayOut

Narzędzia dla architektów

Dokumentacja techniczna

Przygotuj wszystkie potrzebne rysunki na podstawie architektonicznego modelu 3D. Detale, rzuty pięter, przekroje, główne elewacje i widoki perspektywiczne czy raporty wykonasz w LayOut. Przekaż dokumentację zespołom i wykonawcom aby nie pominąć żadnych założeń projektowych.

Dostosuj SketchUp

Do Twojej dyspozycji są setki profesjonalnie przygotowanych wtyczek. To zestaw dodatkowych narzędzi, które rozwijają możliwości programu SketchUp. Korzystając z nich dostosujesz interfejs do swoich potrzeb, usprawnisz i przyspieszysz pracę.


SketchUp architektura 2

Prezentacja projektu

Silniki renderujące

Spraw, aby Twoje modele wyglądały niczym odręcznie wykonany szkic. Teraz mogą stać tak realistycznie, jak tylko potrzebujesz. Określ własne style lub wybierz jeden z gotowych stylów SketchUp. Użyj jednego z silników renderujacych, aby uzyskać fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne w Twoich projektach.

Rzeczywistości cyfrowe

Poznaj możliwości i zalety technologii Rzeczywistości Rozszerzonej (AR), Wirtualnej (VR) oraz Mieszanej (MR). Wykorzystaj je na goglach kompatybilnych ze SketchUp Viewer: Oculus Rift, HTC Vive lub Microsoft Holo Lens.

Narzędzia do pracy w 3D

SketchUp

Wykorzystaj oprogramowanie SketchUp Pro, które daje Ci nieograniczone możliwości projektowe. Profesjonalne narzędzia do pracy w 3D to najprostsza droga do urzeczywistnienia Twoich pomysłów. Od razu zobaczysz różnicę w jakości projektowania.

Skonfiguruj swój SketchUp

Polecane produkty